I Przedszkolne Spotkanie u Sióstr Salezjanek

Wtorek, 19 grudnia 2017 o 12:06, aktualizacja Piątek, 22 grudnia 2017 o 12:12, autor: 3 2182
I Przedszkolne Spotkanie u Sióstr Salezjanek

Miłe spotkanie przedświąteczne odbyło się w Niepublicznym Przedszkolu Sióstr Salezjanek we Wschowie. Konkurs, jasełka i wspólna zabawa na pewno maluchom przypadło do gustu.

W wydarzeniu wzięły udział wszystkie przedszkola ze Wschowy. Trzyosobowe drużyny wraz z nauczycielem, reprezentujące swoje placówki, musiały wykonać różnorodne zadania oraz odpowiedzieć na przygotowane pytania. Wspólne śpiewanie kolęd, ubieranie wigilijnego stołu czy wykonywanie stroików przebiegło w przyjemnej  świątecznej atmosferze. W komisji, która czynnie obserwowała poczynania przedszkolaków zasiedli: Danuta Patalas - Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa, s. Bernadeta Lewek, s. Renata Gendera, Pani Agata Balak oraz Pan Piotr Kokorniak. Wszystkie dzieci otrzymały świąteczne upominki, a komisja piękne wykonane bożonarodzeniowe szopki.

(wschowa.pl)

REKLAMA

Komentarze (3)

avatar
~Ktoś
19.12.2017 12:28

Chyba jednak nie wszystkie przedszkola :(

avatar
~Ziuta
20.12.2017 23:14

Wszystkie normalne, bezkonfliktowe.

avatar
~Ktoś
21.12.2017 00:58

No tak, bo przecież nie o dzieci chodzi...

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl