TworzymyGłos Regionu

Hulajnogą przez Zakopane? Super plan

Środa, 24 czerwca 2020 o 22:08, autor: 0 81
Hulajnogą przez Zakopane? Super plan

Miasto pod Giewontem nie bez powodu jest tak uwielbiane przez turystów. Przyciąga atrakcjami, można odwiedzić je o każdej porze roku, bez obaw, że wypoczynek będzie nudny i po jednym dniu zechcemy stamtąd uciec. Zakopane oraz okolice, to przede wszystkim spektakularne krajobrazy. Podziwianie ich oraz odkrywanie malowniczych zakątków, jest miłym, ciekawym zajęciem i przygodą, jaka na długo zapada w pamięć. Co powiecie na to, by poznawać górskie tereny na hulajnodze? Pomysł brzmi interesująco, prawda?

„Hulanie” – relaks, jaki trudno sobie wyobrazić

Odpoczynek w Zakopanem warto sobie umilić – chyba każdy się z tym zgodzi. Dlatego postawmy na nieznane nam dotąd formy aktywności i zdecydujmy się wyruszyć na hulajnodze, by odkryć niesamowite zakątki. Zabawa będzie rewelacyjna! Dotrzemy w miejsca, o których nie mieliśmy pojęcia, ominiemy korki i co ważne - zajrzymy do bocznych uliczek, a te, jak wiadomo często są bardzo interesujące.

Podczas wycieczki będziemy mieli okazję poobserwować otoczenie i nacieszyć się klimatem. Oderwiemy się od wszystkich codziennych, przytłaczających spraw i skupimy na tym, by jak najwięcej zobaczyć, chłonąć klimat miejsca, które odwiedzamy. Na hulajnodze dotrzemy do różnych atrakcji miasta, poszalejemy w parku miejskim i pokonamy Krupówki, gdzie zresztą znajduje się wypożyczalnia www.hulajka.pl. W ofercie hulajnogi elektryczne o zasięgu do 30 km, dla osób, które nie planują się zmęczyć i nowoczesne hulajnogi górskie, posiadające specjalną konstrukcję, aby zapewnić wygodną jazdę.

Dobre samopoczucie i coś dla zdrowia

Przejażdżka na hulajnodze świetnia działa na nasze samopoczucie. Podczas aktywności wyzwalają się endorfiny zwane hormonami szczęścia, które redukują stres. Zapominamy o trudnościach, kłopotach i z uśmiechem pokonujemy kolejne etapy wyznaczonej trasy. Skupiamy się na pejzażach, jakie prezentują się naszym oczom. Gdy niemal na wyciągnięcie ręki mamy fascynującą, tatrzańską przyrodę, widzimy potężne góry, o relaks nietrudno.

Nie można nie wspomnieć, że jazda na hulajnodze rewelacyjnie wpływa na nasz organizm. Wzmacnia mięśnie dolnych partii ciała, a z uwagi na konieczność utrzymywania równowagi, także tułów i mięśnie brzucha, poprawia funkcjonowanie układu krążenia, pozwala spalić sporo kalorii. Co istotne – nie obciąża stawów.

Planując wypoczynek w Zakopanem, koniecznie trzeba wziąć pod uwagę aktywność, jaką jest jazda na hulajnodze. Dobrej zabawy, śmiechu, miłych wrażeń nie braknie! I pamiętajmy – te pojazdy nie są już zarezerwowane tylko dla najmłodszych, obecnie szaleją na nich ludzie w różnym wieku.

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl