Historyczny wynik WSTK

Poniedziałek, 29 października 2018 o 14:52, aktualizacja Wtorek, 06 listopada 2018 o 14:48, autor: 2

Rewelacyjnie w sezon weszli zawodnicy WSTK, którzy po sześciu kolejkach zajmują wysokie, trzecie miejsce w tabeli, ustępując liderowi tylko o jeden punkt. Wielkie emocje dostarczył sobotni mecz z Team-Piast KK Oleśnica.

Kto nie jest fanem i nie śledzi na bieżąco rozgrywek koszykarskich, w których występuje drużyna WSTK pewnie nie wie, że jeszcze do minionego weekendu hala w Oleśnicy była jedną z największych zmór naszej drużyny. Dopiero w sobotę, po raz pierwszy w historii, gracze WSTK pokonali drużynę Team-Piast KK Oleśnica na ich obiekcie. I to w jakim stylu. Mecz był prawdziwą huśtawką nastrojów, od rewelacyjnego początku pierwszej kwarty, po wielką niemoc jeszcze w tej samej odsłonie. Stabilna gra w drugiej i trzeciej części meczu napawał optymizmem przed ostatnią kwartą. Ta jednak przysporzyła wielu emocji. Gospodarze gonili wynik, przewaga topniała i na cztery sekundy przed meczem w rękach graczy z Oleśnicy była piłka i decydująca akcja. Na nasze szczęście tym razem nie trafili oni do kosza i ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 78:79 dla WSTK. Następny mecz już w najbliższą sobotę na hali Szkoły Podstawowej nr 3 przy ulicy Zacisze 1. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Chrobry XXI Kłodzko, początek spotkania o godzinie 18.00. Zapraszamy serdecznie.

(olek/foto: WSTK)