TworzymyGłos Regionu

Historyczny wynik WSTK

Poniedziałek, 29 października 2018 o 14:52, aktualizacja Wtorek, 06 listopada 2018 o 14:48, autor: 2 707
Historyczny wynik WSTK

Rewelacyjnie w sezon weszli zawodnicy WSTK, którzy po sześciu kolejkach zajmują wysokie, trzecie miejsce w tabeli, ustępując liderowi tylko o jeden punkt. Wielkie emocje dostarczył sobotni mecz z Team-Piast KK Oleśnica.

Kto nie jest fanem i nie śledzi na bieżąco rozgrywek koszykarskich, w których występuje drużyna WSTK pewnie nie wie, że jeszcze do minionego weekendu hala w Oleśnicy była jedną z największych zmór naszej drużyny. Dopiero w sobotę, po raz pierwszy w historii, gracze WSTK pokonali drużynę Team-Piast KK Oleśnica na ich obiekcie. I to w jakim stylu. Mecz był prawdziwą huśtawką nastrojów, od rewelacyjnego początku pierwszej kwarty, po wielką niemoc jeszcze w tej samej odsłonie. Stabilna gra w drugiej i trzeciej części meczu napawał optymizmem przed ostatnią kwartą. Ta jednak przysporzyła wielu emocji. Gospodarze gonili wynik, przewaga topniała i na cztery sekundy przed meczem w rękach graczy z Oleśnicy była piłka i decydująca akcja. Na nasze szczęście tym razem nie trafili oni do kosza i ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 78:79 dla WSTK. Następny mecz już w najbliższą sobotę na hali Szkoły Podstawowej nr 3 przy ulicy Zacisze 1. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Chrobry XXI Kłodzko, początek spotkania o godzinie 18.00. Zapraszamy serdecznie.

(olek/foto: WSTK)

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar
~Pepe
29.10.2018 21:48

Jest super

avatar
~wyborca
10.11.2018 20:14

Historyczny wynik to uzyskał Prezes WSTK startując z listy Czopka, bo aż 12 głosów.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl