TworzymyGłos Regionu

Gorzka opowieść o człowieku w spektaklu ,,Witamy we wSPAniałym świecie"

Środa, 09 maja 2018 o 12:00, aktualizacja Środa, 09 maja 2018 o 12:01, autor: 4 1424
Gorzka opowieść o człowieku w spektaklu ,,Witamy we wSPAniałym świecie

Pod koniec kwietnia, działający przy Centrum Kultury i Rekreacji teatr ,,Na wietrze" pod kierownictwem Grzegorza Dolacińskiego wystawił premierowe przedstawienie ,,Witamy we wSPAniałym świecie". Spektakl został dobrze przyjęty przez wschowską publiczność, pomimo gorzkiej diagnozy na temat współczesnej kondycji człowieka.

W spektaklu wystąpili: Leokadia Łopusiewicz, Joanna Lewandowska, Agnieszka Lewandowska, Adrianna Łeszyk, Ewa Puchacz, Michaela Jarosz, Joachim Jarosz, Joanna Przepiórkowska.

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów spektaklu.

(foto/video: Julka)

REKLAMA

Komentarze (4)

avatar
~ext7
09.05.2018 13:22

Tak, to taka gorzka prawda. Nie chce mi się bazgrać o tym, o czym wielu mądrzejszych ode mnie już pisało. Dlatego posłużę się cytatem: Dobrze nam się żyje bo teraz chyba wszystko można mieć Lecz jakoś dziwnie smutno na świecie, co podobno lepszy jest Nasze nowe życie piękny sen Ładne przedmioty, świateł blask Banknotów szmer usypia lęk Lecz ciągle jakoś smutno nam Ciągle zabiegani w pośpiechu zgubiliśmy nawet wstyd Wciąż osamotnieni już nie umiemy z sobą razem być Ogłusza nas reklamy krzyk kolekcje mody psują smak życie już chyba traci sens nikt nie zapyta nas."

avatar
~:0
09.05.2018 17:19

Naprawdę kawał dobrej roboty. Brawo Wy!!!

avatar
~Joanna
09.05.2018 19:11

Bardzo dziękuję wspaniałej, niezawodnej publiczności, która emitowała w naszą stronę pozytywną energię. To się czuło i umożliwiło nam skromnym grajkom zaprezentowanie pełni swoich możliwości. Dla Was będziemy grać dalej. Zapraszamy wszystkich, którzy czują , że teatralna rzeczywistość stworzy im przestrzeń do podzielenia się tym, co niejednokrotnie skryte gdzieś na dnie. Odwagi!

avatar
~ext7
13.05.2018 14:17

Miła Pani! Trudno wymagać odwagi od kogoś nieobytego z teatralnym przekazem(tu mówię o sobie).,wszak przecież „Janko muzykant” i „Witamy we wSPAniałym świecie” w odbiorze do najłatwiejszych nie należały, ale to chyba dobrze ,że Grzegorz Dolacinski & „Na Wietrze” ciągną w górę, podnoszą tą intelektualną poprzeczkę. Hmm.. Teatru nie mieliśmy !!!A teraz już mamy!!!!Wiec chuchajmy i dmuchajmy coby przetrwał!!!

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaCzytelniaDrewniana podłoga - jak ją wybrać?
21.03.20190 25
Podłoga powinna nie tylko stanowić ozdobę naszego domu, ale jednocześnie musi służyć nam przez długie lata. Obecnie wyjątkowo popularnym materiałem wykorzystywanym do pokrycia powierzchni w ...
nazwa
Brawo, pani Elu
20.03.20192 642

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl