TworzymyGłos Regionu

Gdzie Polacy najchętniej wyjeżdżają do pracy za granicą? Sprawdź, najpopularniejsze kierunki!

Wtorek, 17 września 2019 o 18:39, aktualizacja Wtorek, 17 września 2019 o 18:42, autor: 0 294
Gdzie Polacy najchętniej wyjeżdżają do pracy za granicą? Sprawdź, najpopularniejsze kierunki!

Mimo, że czasy, gdzie ogromna rzesza Polaków uciekała za granicę w poszukiwaniu dobrze płatnej pracy są już za nami, to ciągle wielu rodaków decyduje się na wyjazd do innego kraju w celach zarobkowych. Kuszą ich oczywiście lepsze wynagrodzenia, wyższy standard życia, a także bardziej rozbudowane pakiety socjalne. W tym artykule przybliżamy najpopularniejsze kierunki wypraw zarobkowych Polaków

Belgia - niewielki kraj wielkich możliwości

Belgia to jeden z mniejszych krajów Starego Kontynentu, pełni on jednak bardzo ważną rolę. Wynika to przede wszystkim z faktu, że właśnie w Belgii swoje siedziby mają wszystkie najważniejsze unijne organy. Jest to również doskonałe miejsce na znalezienie dobrze płatnej pracy między innymi przy szklarniach, czy też w halach produkcyjnych i magazynach. Dotarcie do Belgii również nie jest trudne, ponieważ jest wiele połączeń busem do Belgii. Więcej informacji na ich temat można znaleźć pod adresem:

https://www.trans-expres.pl/busy-do-belgii.html

Francja - dobrze płatne sezonowe prace

Francja to kraj słynący z najlepszego wina świecie i to właśnie przy produkcji tego trunku najczęściej Polacy znajdują zatrudnienie. Ich zadanie polega głównie na zrywaniu winogron, które następnie przetwarzane są w malowniczo położonych winnicach. Praca ta ma charakter głównie sezonowy, ale jest przy tym możliwość zarobienia dużych pieniędzy. Zakup biletu lotniczego wiąże się z poważnymi kosztami, dlatego Polacy chętniej wybierają podróż busem do Francji. Informacje o przewozach można znaleźć tutaj:

https://www.trans-expres.pl/busy-do-francji.html.

Holandia - kwiaty, kwiaty i jeszcze raz kwiaty

Holandia to od lat jeden z najpopularniejszych kierunków zarobkowych Polaków. Znajdują oni zatrudnienie najczęściej w szklarniach i plantacjach kwiatów, które są głównym towarem eksportowym tego niewielkiego kraju. Jest to praca wymagająca fizycznie, ale pozwalająca zarobić sporą kwotę pieniędzy w miesiącach letnich. Najlepszym sposobem na dotarcie do miejsca pracy są busy do Holandii - więcej informacji można znaleźć poniżej:

https://www.trans-expres.pl/busy-do-holandii.html

Luksemburg - raj dla biznesu

Luksemburg przez długie lata był uznawany za miejsce bardzo zamknięte, które niechętnie przyjmuje pracowników. To jednak bardzo się zmieniło w ostatnich latach, dzięki czemu każdego roku tysiące Polaków znajdują zatrudnienie w tym niewielkim kraju. Są to zarówno pracownicy fizyczni, fachowcy, jak i przedstawiciele świata biznesu. Możliwości dotarcia do Luksemburga jest kilka, ale najchętniej wybierana jest podróż nowoczesnym busem. Dostępnych jest wiele połączeń Polska - Luksemburg.

https://www.trans-expres.pl/busy-do-luksemburga.html

REKLAMA

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl