TworzymyGłos Regionu

Ferie dla kandydatów na przedszkolaków

Wtorek, 06 lutego 2018 o 11:33, aktualizacja Poniedziałek, 12 lutego 2018 o 09:40, autor: 0 755
Ferie dla kandydatów na przedszkolaków

Przedszkole nr 3 „Wesoła Trójeczka” we Wschowie zaprasza dzieci, które chciałby we wrześniu 2018 roku dołączyć do braci przedszkolnej, wraz z rodzicami na zajęcia integracyjne w trakcie zbliżających się ferii zimowych.

Co roku Przedszkole nr 3 „Wesoła Trójeczka” we Wschowie w trakcie ferii zimowych otwiera swoje bramy do tych maluszków, które od września miałby rozpocząć przygodę z przedszkolem. W trakcie specjalnie przygotowanych zajęć dzieci oraz ich rodzice mają możliwość zapoznać się z pracownikami przedszkola i poznać wszystkie przedszkolne zakamarki. Nauczyciele przygotowują na ten czas wyjątkowe zajęcia plastyczne, muzyczne czy ruchowe. Przesmacznie przedstawiają się również kucharki, które przyrządzają dla maluszków same pyszności. Rodzice natomiast mają możliwość porozmawiać z „rodzicami praktykami”, którzy właśnie od tego roku posłali swoje pociechy do przedszkola. W tym roku zajęcia odbędą się od 13 do 16 lutego w godzinach od 9.00 do 11.00. Szczegóły dostępne na plakacie.

(olek)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl