Eliminacje gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Wtorek, 06 marca 2018 o 09:47, aktualizacja Środa, 07 marca 2018 o 12:33, autor: 1 536
Eliminacje gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W dniu 2 marca 2018 r. w Świetlicy Miejskiej w Szlichtyngowej odbyła się kolejna edycja gminnych eliminacji do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież zapobiega pożarom”. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych szkół podstawowych i gimnazja. W tym roku w turnieju udział wzięło 14 uczniów szkół podstawowych i 8 uczniów z gimnazjum i 7 klas szkół podstawowych.

Otwarcia konkursu dokonała Burmistrz Miasta i Gminy Szlichtyngowa p. Elżbieta Rahnefeld, która przywitała zebranych gości i młodzież i życzyła samych sukcesów . Wśród zebranych gości byli: p. Andrzej Bielawski- Prezes Zarządu Miejsko Gminnego OSP RP, p. Grażyna Fularz- Członek Zarządu Miejsko-Gminnego Związku OSP RP, p. Monika Leisner-Paliwoda- Sekretarz Zarządu Miejsko-Gminnego Związku OSP RP, Przedstawiciel Komendy Powiatowej Straży Pożarnej we Wschowie – kapitan pożarnictwa p. Rafał Wesołowski, Komendant Miejsko- Gminny OSP- Konrad Zacharzewski, opiekunowie, a przede wszystkim młodzież i dzieci.

W wyniku przeprowadzonych eliminacji pisemnych i finału ustnego wyłoniono zwycięzców w poszczególnych grupach wiekowych.

Grupa wiekowa I

  1. Tobiasz Skrzypczak ze Szkoły Podstawowej w Jędrzychowicach
  2. Ewa Bielawska ze Szkoły Podstawowej w Szlichtyngowej
  3. Agata Borowska ze Szkoły Podstawowej w Jędrzychowicach

Grupa wiekowa II

  1. Aleksandra Nowak z Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Szlichtyngowej
  2. Jakub Szczepaniak z Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Szlichtyngowej
  3. Kacper Fartuszyński- ze Szkoły Podstawowej w Szlichtyngowej

 

Zarówno zwycięzcy jaki i pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki sfinansowane przez Urząd Miasta i Gminy Szlichtyngowa.

(szlichtyngowa.pl)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~jola
07.03.2018 20:20

A ta na tym zdjęciu pośrodku to musi wystepować na każdym zdjęciu? Toż już patrzeć nie można. Niedługo będzie tak jak w Korei. Co nie otworzysz to Elka. Niech sie nagra na monitoringu w urzędzie i na telebimie wystawi.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaPomalowali i usmażyli jajka
20.03.20180 1
Święta Wielkanocne tuż tuż a co za tym idzie coraz częściej w przestrzenni publicznej pojawiać się będą symbole tych świąt. Jednym z najważniejszych jest jajko. W Sławie po raz drugi urz...
nazwa
Kolizja na Kamiennej
19.03.201817 7277
nazwa
Wybierać mądrze
19.03.20180 67

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl