TworzymyGłos Regionu

Eliminacje gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Wtorek, 06 marca 2018 o 09:47, aktualizacja Środa, 07 marca 2018 o 12:33, autor: 1 1080
Eliminacje gminne do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

W dniu 2 marca 2018 r. w Świetlicy Miejskiej w Szlichtyngowej odbyła się kolejna edycja gminnych eliminacji do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież zapobiega pożarom”. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych szkół podstawowych i gimnazja. W tym roku w turnieju udział wzięło 14 uczniów szkół podstawowych i 8 uczniów z gimnazjum i 7 klas szkół podstawowych.

Otwarcia konkursu dokonała Burmistrz Miasta i Gminy Szlichtyngowa p. Elżbieta Rahnefeld, która przywitała zebranych gości i młodzież i życzyła samych sukcesów . Wśród zebranych gości byli: p. Andrzej Bielawski- Prezes Zarządu Miejsko Gminnego OSP RP, p. Grażyna Fularz- Członek Zarządu Miejsko-Gminnego Związku OSP RP, p. Monika Leisner-Paliwoda- Sekretarz Zarządu Miejsko-Gminnego Związku OSP RP, Przedstawiciel Komendy Powiatowej Straży Pożarnej we Wschowie – kapitan pożarnictwa p. Rafał Wesołowski, Komendant Miejsko- Gminny OSP- Konrad Zacharzewski, opiekunowie, a przede wszystkim młodzież i dzieci.

W wyniku przeprowadzonych eliminacji pisemnych i finału ustnego wyłoniono zwycięzców w poszczególnych grupach wiekowych.

Grupa wiekowa I

  1. Tobiasz Skrzypczak ze Szkoły Podstawowej w Jędrzychowicach
  2. Ewa Bielawska ze Szkoły Podstawowej w Szlichtyngowej
  3. Agata Borowska ze Szkoły Podstawowej w Jędrzychowicach

Grupa wiekowa II

  1. Aleksandra Nowak z Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Szlichtyngowej
  2. Jakub Szczepaniak z Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Szlichtyngowej
  3. Kacper Fartuszyński- ze Szkoły Podstawowej w Szlichtyngowej

 

Zarówno zwycięzcy jaki i pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobne upominki sfinansowane przez Urząd Miasta i Gminy Szlichtyngowa.

(szlichtyngowa.pl)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~jola
07.03.2018 20:20

A ta na tym zdjęciu pośrodku to musi wystepować na każdym zdjęciu? Toż już patrzeć nie można. Niedługo będzie tak jak w Korei. Co nie otworzysz to Elka. Niech sie nagra na monitoringu w urzędzie i na telebimie wystawi.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl