TworzymyGłos Regionu

Edward jest pełen niespodzianek?

Piątek, 07 grudnia 2018 o 16:42, autor: 1 686
Edward jest pełen niespodzianek?

Wszyscy wiedzą, że trwa właśnie czas obdarowywania się z okazji mikołajek, jednak największy prezent przypadł w udziale rodziców małego Edwarda Kanieckiego, który w ostatnich dniach przyszedł na świat w Nowym Szpitalu we Wschowie.

Pisząc o szczęśliwych informacjach narodzin staramy się przekazać państwu informacje o tym jakie znaczenie, według Wielkiej Księgi Imion, ma imię wybrane dla noworodka przez rodziców. Tym razem jest to dla nas szczególnie ciekawe, bo niezmiernie rzadko możemy pisać o małym Edwardzie. Jakimi cechami charakteryzują się więc te osoby? 

Edward jest niezwykle pewny siebie we wszystkim, co robi. Wytrwały, metodyczny, z silną osobowością, zmierzający ku konkretnym celom. Wyróżnia się ponadto dociekliwością, dobrą pamięcią i przedsiębiorczością. W towarzystwie pełen niespodzianek. Początkowo może odgrywać nieśmiałego lecz szybko zdobywa zaufanie i rolę głównego rozjemcy, z którego zdaniem liczą się wszyscy. Potrafi załagodzić każdy spór i posiada szlachetną naturę. Chadza jednak własnymi drogami. Chociaż jest szczery, prawdomówny i obiektywny, ciężko jednoznacznie ocenić jego charakter i przewidzieć reakcje. Budzi podziw u kobiet.

Czy takim będzie nie wiemy, ale na razie małemu Edwardowi oraz całej rodzinie życzymy dużo szczęścia, zdrowia i miłości. Serdecznie gratulujemy.

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~Wanda
07.12.2018 21:25

Gratulacje.Będzie super facetem.Moj Tatko miał na imię Edward.Był bardzo dobrym człowiekiem i tatą.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

nazwaWschowaKoncert Podziękowań
25.03.20190 698
23 marca Stowarzyszenie Kultury Ziemi Wschowskiej w Koncercie Podziękowań zaprezentowało to, co ma najlepsze w swoich szeregach, czyli występy mażoretek oraz Młodzieżowej Orkiestry Dętej. Zani...
nazwa
Sukcesy uczniów SP2
25.03.20190 386

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl