TworzymyGłos Regionu

Edward jest pełen niespodzianek?

Piątek, 07 grudnia 2018 o 16:42, autor: 1 746
Edward jest pełen niespodzianek?

Wszyscy wiedzą, że trwa właśnie czas obdarowywania się z okazji mikołajek, jednak największy prezent przypadł w udziale rodziców małego Edwarda Kanieckiego, który w ostatnich dniach przyszedł na świat w Nowym Szpitalu we Wschowie.

Pisząc o szczęśliwych informacjach narodzin staramy się przekazać państwu informacje o tym jakie znaczenie, według Wielkiej Księgi Imion, ma imię wybrane dla noworodka przez rodziców. Tym razem jest to dla nas szczególnie ciekawe, bo niezmiernie rzadko możemy pisać o małym Edwardzie. Jakimi cechami charakteryzują się więc te osoby? 

Edward jest niezwykle pewny siebie we wszystkim, co robi. Wytrwały, metodyczny, z silną osobowością, zmierzający ku konkretnym celom. Wyróżnia się ponadto dociekliwością, dobrą pamięcią i przedsiębiorczością. W towarzystwie pełen niespodzianek. Początkowo może odgrywać nieśmiałego lecz szybko zdobywa zaufanie i rolę głównego rozjemcy, z którego zdaniem liczą się wszyscy. Potrafi załagodzić każdy spór i posiada szlachetną naturę. Chadza jednak własnymi drogami. Chociaż jest szczery, prawdomówny i obiektywny, ciężko jednoznacznie ocenić jego charakter i przewidzieć reakcje. Budzi podziw u kobiet.

Czy takim będzie nie wiemy, ale na razie małemu Edwardowi oraz całej rodzinie życzymy dużo szczęścia, zdrowia i miłości. Serdecznie gratulujemy.

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~Wanda
07.12.2018 21:25

Gratulacje.Będzie super facetem.Moj Tatko miał na imię Edward.Był bardzo dobrym człowiekiem i tatą.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl