TworzymyGłos Regionu

Dzień Pracownika Socjalnego w Powiecie Wschowskim

Wtorek, 28 listopada 2017 o 15:10, aktualizacja Piątek, 01 grudnia 2017 o 16:15, autor: 1 3457
Dzień Pracownika Socjalnego w Powiecie Wschowskim

24 listopada 2017 roku w sali konferencyjnej Starostwa  Powiatowego we Wschowie obchodzono Dzień Pracownika Socjalnego, który przypada co roku 21 listopada. To wyjątkowe święto wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych. 

Starosta  Powiatu Wschowskiego Marek Boryczka wraz z Przewodniczącym Rady Powiatu Wschowskiego Waldemarem Starostą i Wicestarostą Powiatu Wschowskiego Wojciechem Kuryłło złożyli najserdeczniejsze życzenia za trudną, odpowiedzialną, wymagającą zaangażowania i profesjonalizmu pracę oraz wręczyli wyróżnienia przedstawicielom powiatowych instytucji socjalnych. W uroczystości uczestniczyli także Burmistrz Miasta i Gminy Szlichtyngowa Elżbieta Rahnefeld, Wiceburmistrz Miasta i Gminy Wschowa Miłosz Czopek oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy we Wschowie Andrzej Nowicki, składając podziękowania i kwiaty na ręce Pani Kierownik PCPR Katarzyny Ciepłej-Nowak. Każdy z uczestników otrzymał upominki własnoręcznie zrobione przez dzieci z Domów Dziecka w Sławie.

(SP)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~Jan Kotwicki
01.12.2017 19:38

Gdyby tak dobrze przypatrzyć się temu świętowaniu to nasuwa się jedna myśl - polityczne kretyństwo! Działalność socjalna i charytatywna powinna być domeną emerytów i to za darmo. O ile więcej zanikła by bieda we Wschowie gdyby nie ta armia funkcjonariuszek, które przecież byle czego ie zjedzą.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl