TworzymyGłos Regionu

Dynie znów zakręciły im w głowie

Poniedziałek, 15 października 2018 o 11:36, aktualizacja Wtorek, 30 października 2018 o 12:59, autor: 0 839
Dynie znów zakręciły im w głowie

Niedzielnego popołudnia, korzystając z pięknej pogody, plac przy Domu Kultury w Sławie wypełnił się rodzinami, które wzięły udział w kolejnej edycji Dyniowego Zawrotu Głowy. Jak zwykle nie zabrakło ciekawych konkursów, gier i dobrej zabawy.

Już tradycją Sławy stało się to, że w drugą niedzielę października władze nad miastem przejmuje dynia. I to w każdej postaci. Wszystko za sprawą imprezy „Dyniowy zawrót głowy”, podczas której odbywają się konkursu na największą dynie oraz na najlepsze przetwory z dyni. Prócz konkursów na boisku przy Domu Kultury w Sławie dynia była rzeźbiona, ozdabiana i wykorzystywana do różnego rodzaju gier i zabaw. I tylko dobra zabawa, której nie zabrakło była od dyni ważniejsza. Ciekawym, nowym punktem programu przygotowanego przez Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku były pokazy i warsztaty carvingu, które poprowadził Łukasz Szewczyk.

(olek/foto: slawa.pl)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl