Drużyny ze Wschowy i Jędrzychowic awansowały do finałów województwa

Czwartek, 06 kwietnia 2017 o 11:26, aktualizacja Środa, 12 kwietnia 2017 o 10:41, autor: 0 2327
Drużyny ze Wschowy i Jędrzychowic awansowały do finałów województwa

W Nowej Soli odbyły się eliminacje do Klubowych Mistrzostw województwa w mini piłce siatkowej. Jest to docelowa impreza, do której przez cały sezon przygotowują się siatkarze z  Zahir Volley Wschowa. Podczas eliminacji strefy południowej awans do finału uzyskały trzy drużyny.

 

Najlepiej poradziły sobie siatkarki rywalizujące w kategorii "dwójki". Dziewczyny w składzie Julia Chmielewska i Zuzanna Szymańska okazały się bezkonkurencyjne i wygrywając wszystkie mecze zajęły w turnieju pierwsze miejsce i uzyskały awans do finału wojewódzkiego. Bardzo dobrze spisały się również dziewczyny i chłopcy  w kategorii " czwórki". Zarówno chłopcy jak i dziewczyny w całym turnieju ponieśli jedną porażkę i zajmując drugie miejsca również wywalczyli awans do finału wojewódzkiego.
Miłą niespodziankę sprawiły uczennice Szkoły Podstawowej w Jędrzychowicach, które nie mając na co dzień sali gimnastycznej dzielnie spisały się na zawodach zajmując w kategorii "trójki" piąte miejsce i pojadą na turniej barażowy, aby spróbować wywalczyć awans do finału wojewódzkiego. Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji.

(ZV)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl