TworzymyGłos Regionu

Dni Sławy

Czwartek, 01 sierpnia 2019 o 10:05, aktualizacja Czwartek, 08 sierpnia 2019 o 11:41, autor: 0 3036
Dni Sławy

Wielkimi krokami zbliża się święto miasta Sława. Jak co roku w pierwszy weekend sierpnia w Sławie, lato nie będzie mieć granic. Uroczyste otwarcie tegorocznych obchodów zaplanowano na piątek o godzinie 17:00, podczas otwarcia będzie można obserwować wystawę fotograficzną pt. „Żuraw w lesie”, równocześnie w remizie OSP Sława będzie miała miejsce druga wystawa „Sława panoramicznie”. Odbędzie się też występ i premiera płyty Zespołu Piosenki Biesiadnej „Sławianie”.

Nieco później w cyklu spotkań „Muzyczna uczta u św. Michała Archanioła” dla sławskiej publiczności zaśpiewa Halina Frąckowiak. Po częściach kameralnych przyjdzie czas na żarty. Gdyż na scenie przy plaży miejskiej wystąpi Kabaret Czesuaf i Łukasz Kaczmarczyk w występie solowym tzw. Stand Up. Po nich na scenie pojawi się lokalna grupa B_Society, która od kilku lat nagrywa piosenki i koncertuje w regionie. Sobota jak co roku stać będzie pod znakiem rywalizacji sportowych. W różnego rodzaju turniejach, zawodach i regatach uczestnicy będą rywalizować o Puchar Burmistrza Sławy. Na godzinę 15:00 zaplanowano barwny korowód, który tradycyjnie przejdzie ulicami miasta. Wieczorem na plaży SCKiW wystąpi K.A.S.A oraz gwiazda wieczoru Sylwia Grzeszczak, która zaprezentuje swoje największe hity. Występ artystki zaplanowano na godzinę 22:00. Niedziela poświęcona będzie dzieciom. Teatr Katarynka najpierw zaprezentuje spektakl ekologiczny, następnie animatorzy będą zachęcać wszystkie dzieci do czynnego udziału w atrakcjach, które potrwają aż do wieczora. Już teraz zapraszamy do Sławy w pierwszy weekend sierpnia. 

(WG)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl