TworzymyGłos Regionu

Czy wyposażyłeś już swoją sypialnię w idealną kołdrę na zimę?

Poniedziałek, 09 grudnia 2019 o 12:15, autor: 0 353
Czy wyposażyłeś już swoją sypialnię w idealną kołdrę na zimę?

Kiedy na zewnątrz robi się coraz chłodniej, z utęsknieniem marzymy o tym, aby wrócić do swojej sypialni, do ciepłego łóżka i mięciutkiej pościeli. Jej jakość ma niebagatelny wpływ na komfort naszego snu, a zimą standardy znacząco wzrastają. Poszukujemy wtedy kołdry, która otuli nasze ciało i zapewni nam optymalną temperaturę - nie za wysoką, aby po wyjściu z łóżka nadal czuć się komfortowo, ale i nie za niską, gdyż wtedy trudniej byłoby nam zasnąć. Okrycie powinno być zatem jednocześnie przewiewne, miękkie i lekkie, a dodatkowo wykazujące znakomite właściwości termoizolacyjne. Takie cechy znajdziemy z kolei jedynie w pościeli wykonanej z prawdziwego, wysokojakościowego puchu. 

Lekki jak... puch

Często używa się sformułowania "Lekki jak piórko", jednak istnieje surowiec o jeszcze mniejszej wadze, mianowicie puch. Struktura puchu porównywana jest do budowy płatka śniegu. Składa się on bowiem z tak zwanych promyków, zakończonych malutkimi haczykami. Dzięki temu puch jest wypełnieniem sprężystym i zdolnym absorbować temperaturę z zewnątrz. W praktyce oznacza to, że spanie pod puchową kołdrą nie wiąże się z przegrzewaniem organizmu, gdyż utrzymuje ona optymalną temperaturę ciała swojego użytkownika. Za najlepszy uchodzi puch gęsi - najbardziej sprężysty i najefektywniej zatrzymujący ciepło. Kołdra wypełniona puchem gęsim nie traci swojego oryginalnego kształtu, jest ultra lekka i przyjemnie otula nasze ciało. 

Idealna kołdra zimowa - kołdra Ludwiki

Jakość kołdry puchowej poznajemy przede wszystkim po stosunku gramatury jej wypełnienia do wagi. Produkty z najlepszego, czystego, wysokogatunkowego puchu gęsiego będą najlżejsze, najbardziej sprężyste i najbardziej komfortowe w użytkowaniu. Doskonałym przykładem takiej pościeli jest kołdra puchowa Premium Ludwika, w której znajdziemy 100% polski puch gęsi, dodatkowo prany, suszony, sterylizowany i sortowany tak, aby zapewniał najwyższą higieniczność i wykazywał najbardziej korzystne właściwości. Co więcej, wszystkie kołdry Premium Ludwika z oferty sklepu internetowego Posciel.to, posiadają wewnątrz swej struktury taśmy, tworzące kasetowe komory. Dzięki temu wypełnienie nie może przemieszczać się ani zbijać, a co za tym idzie równomiernie ogrzewa ciało i zachowuje swoje właściwości niezależnie od upływu czasu. Produkt ten warto dopełnić także poduszką z tej samej serii - sprężystą i zapewniającą głowie najlepsze podparcie oraz pełną wygodę. Poduszka puchowa Premium Ludwika jest wypełniona takim samym wysokojakościowym puchem, a jego odpowiednia obróbka sprawia, że surowiec nie zawiera żadnych bakterii ani roztoczy i jest tym samym w pełni hipoalergiczny. Zarówno poduszki puchowe Premium Ludwika, jak i kołdry z tej samej kolekcji są produktami obszytymi stuprocentową miękką i niezwykle delikatną bawełną, która pozwala skórze oddychać. Całość wykończona jest ozdobną bizą, która dodaje pościeli elegancji i zabezpiecza produkt przed utratą puchu. Seria pościeli Premium Ludwika jest dostępna w wielu rozmiarach, kolorach i ilościach wypełnienia, dzięki czemu każdy może znaleźć wariant, który najlepiej odpowiada jego potrzebom. 

REKLAMA

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

Alufelgi
Alufelgi
Części i akcesoria
Mazda 5
Mazda 5
Sprzedam
Koła do Zafiry
Koła do Zafiry
Części i akcesoria
drewno
drewno
Sprzedam
REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl