TworzymyGłos Regionu

Czas na wakacyjne odprężenie! Po lekturę jakich blogów warto sięgnąć w sierpniu?

Wtorek, 13 sierpnia 2019 o 14:12, autor: 0 194
Czas na wakacyjne odprężenie! Po lekturę jakich blogów warto sięgnąć w sierpniu?

Wakacje w pełni. Pogoda za oknami zdecydowanie sprzyja oddawaniu się błogiemu lenistwu w hamaku czy pod namiotem. Jak miło spędzić letnie leniwe popołudnie? To proste: oddać się lekturze ulubionego bloga! Poniżej 5 naszych propozycji, obok których nie możesz przejść obojętnie. Mamy nadzieję, że wśród poniższych propozycji znajdziesz dla siebie coś wyjątkowego.

Wakacyjna propozycja numer jeden: mądre książki dla dzieci

Rodzicielstwo potrafi być fascynującą przygodą – nie tylko emocjonalną, ale także intelektualną. Potwierdzi to każdy rodzic. Zwłaszcza ten, który czyta swoim pociechom nie tylko od wielkiego dzwonu, ale tak po prostu, na co dzień. Autorzy bloga https://ksiazkiedukacyjne.pl/ recenzują książki dla dzieci, polecają, inspirują i motywują do odkrywania alternatywnych światów.


Wakacyjna propozycja numer dwa: blog dla barmanów

Umówmy się: lato sprzyja testowaniu wysokoprocentowych napojów, po których łatwiej o odprężenie i odstresowanie. Blog dla barmanów, baristów i amatorów gastronomii https://banja-luka.pl/ jest kopalnią wiedzy, inspiracji i pomysłów z zakresu bałkańskiej kuchni. Twórcy bloga na co dzień prowadzą rozpoznawalny i ceniony koncept na gastronomicznej mapie Warszawy.


Wakacyjna propozycja numer trzy: ciekawostki dla amatorów fotografii i grafiki

Wyjazdy, wojaże i odkrywanie nowych zakątków sprzyjają przyjmowaniu nowej, nieoczywistej perspektywy i okazywaniu większej otwartości wobec ludzi i świata. W tym szczególnym czasie w roku warto poświęcić więcej czasu swojej ukochanej pasji. Jeśli dziedzina fotografii jest Ci bliska, koniecznie wejdź na blog https://flash-it.pl/.


Wakacyjna propozycja numer cztery: home staging

Ciepłe miesiące roku to również dobra okazja do zmiany lokum. Jeżeli przymierzasz się do sprzedaży mieszkania, dobrze przygotuj się do jego prezentacji potencjalnym kupującym. Ciekawostki i porady dotyczące tego, w jaki sposób atrakcyjnie pokazać nawet mało urodziwe wnętrze znajdziesz na blogu https://lokbialogard.pl/.


Wakacyjna propozycja numer pięć: jak pielęgnować twarz

Ekspozycja na silne słońce, kąpiele w słonym morzu oraz stosowanie ciężkich kosmetyków nie sprzyjają zdrowiu cery. Wakacyjne wytchnienie mogą dać jej odpowiednie zabiegi pielęgnacyjne, takie jak na przykład peelingi i masaże. Jeżeli poszukujesz praktycznych porad dotyczących codziennego dbania o kondycję skóry, wejdź na stronę https://basniewlasnie.pl/. Na blogu znajdziesz szereg informacji dotyczących kosmetyków naturalnych przyjaznych środowisku.

REKLAMA

    Dział "Czytelnia" może zawierać treści reklamowe oraz lokowanie produktów.

  • Czytelnia

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl