TworzymyGłos Regionu

CKiR zaprasza mieszkańców, stowarzyszenia i grupy nieformalne do czynnego udziału w Dniach Wschowy

Środa, 10 kwietnia 2019 o 10:56, aktualizacja Piątek, 12 kwietnia 2019 o 13:57, autor: 0 646
CKiR zaprasza mieszkańców, stowarzyszenia i grupy nieformalne do czynnego udziału w Dniach Wschowy

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie zaprasza do udziału w tegorocznych Dniach Wschowy. Jest szansa na to, aby aktywnie uczestniczyć w święcie miasta. Jeżeli lokalne stowarzyszenia, kluby sportowe, nieformalne grupy, zespoły muzyczne mają pomysł na swój udział, chciałaby zaprezentować siebie mieszkańcom, to będą miały taką możliwość.

Dni miasta będą trwały od 14 do 16 czerwca. Pierwszego dnia ze wschowskiego rynku na Plac Kosynierów przejdzie korowód, a na miejscu odbędą się koncerty, w tym gwiazdy wieczoru – zespołu Dżem. Pozostałe dwa dni (15 i 16 czerwca) Dni Wschowy przeniosą się na wschowski rynek, gdzie w ramach Dni Miasta odbędzie się Jarmark Produktów Tradycyjnych.

Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie zaprasza 16 kwietnia o godzinie 17:00 na spotkanie do Klubokawiarni Piętro. Do udziału w spotkaniu zaproszeni są wszyscy, którzy chcieliby czynnie wziąć udział w Dniach Wschowy. Istnieje możliwość zaprezentowania się w piątkowym korowodzie, ale również w następnych dniach – w sobotę i niedzielę na wschowskim rynku. Tam odbywać się będzie Jarmark Produktów Tradycyjnych. CKiR udostępnia stoiska, na których można w ciekawy sposób zaprezentować swoje hobby, działalność społeczną, muzyczną itp. W niedzielę natomiast do dyspozycji mieszkańców będzie scena.

To szansa między innymi dla lokalnych zespołów muzycznych, które chciałyby pokazać się szerszej widowni. Ale nie tylko. Jak mówi Katarzyna Faliszewska z CKiR na scenie będzie można zaprezentować np. happening. Nie muszą to być występy taneczne, czy muzyczne. Zatem wystarczy tylko dobry pomysł. Jest okazja, aby wszyscy lub większość osób, która czynnie działa na terenie gminy, miała okazję pokazać się podczas Dni Wschowy.

(rak)

REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl