Charytatywny mecz w ramach sławskiego Lata bez Granic

Piątek, 28 lipca 2017 o 14:34, aktualizacja Czwartek, 03 sierpnia 2017 o 12:43, autor: 1 1218
Charytatywny mecz w ramach sławskiego Lata bez Granic

Jedną z głównych atrakcji tegorocznego Lata bez Granic — Sława 2017 będzie mecz piłkarski Gwiazdy kontra Sławianie. W zespole gości zagrają m.in. Tomasz Oświeciński znany z filmu „Pitbull” i serialu „M jak Miłość”, Marek Włodarczyk, występujący w serialu „Sprawiedliwi — Wydział Kryminalny”, Michał Czernecki odtwórca roli Witolda „Wojtka” w serialu „Wojenne dziewczyny”, Rafał Patyra — dziennikarz sportowy, od listopada 2016 roku prezenter programu informacyjnego Teleexpress i inni. 

 

W trakcie spotkania sławski oddział Caritasu będzie prowadził zbiórkę na rzecz Weroniki Zielińskiej — uczennicy ZSP w Sławie. Podopieczna sławskiej placówki od siedmiu lat walczy z białaczką. Obecnie jest po trzech przeszczepach szpiku kostnego i walczy z powikłaniami. Leki, które otrzymuje to koszt 1500,00 zł miesięcznie, a to nie wszystko. Dodatkowo czeka ją długa i ciężka praca z ćwiczeniami rehabilitacyjnymi. Weronika została również poddana zabiegom fotoferez pozaustrojowych, które nie są refundowane przez NFZ, Koszt zabiegów przekracza możliwości finansowe rodziny. 
Mecz zostanie rozegrany 5 sierpnia 2017 r. o godz. 16.00 na Stadionie Miejskim im. Zbigniewa Gołembskiego w Sławie. 
Serdecznie zapraszamy !

(slawa.pl)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~ktoś tam?!!!!!
02.08.2017 12:22

Szkoda tylko ,że tak na prawdę zapomnieliście o prawdziwym pomysłodawcy pomocy dla Weroniki ,ale to w Sławskim środowisku norma jak by to powiedział Kargul ,,był czas się przyzwyczaić"

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl