Charytatywny mecz w ramach sławskiego Lata bez Granic

Piątek, 28 lipca 2017 o 14:34, aktualizacja Czwartek, 03 sierpnia 2017 o 12:43, autor: 1 765
Charytatywny mecz w ramach sławskiego Lata bez Granic

Jedną z głównych atrakcji tegorocznego Lata bez Granic — Sława 2017 będzie mecz piłkarski Gwiazdy kontra Sławianie. W zespole gości zagrają m.in. Tomasz Oświeciński znany z filmu „Pitbull” i serialu „M jak Miłość”, Marek Włodarczyk, występujący w serialu „Sprawiedliwi — Wydział Kryminalny”, Michał Czernecki odtwórca roli Witolda „Wojtka” w serialu „Wojenne dziewczyny”, Rafał Patyra — dziennikarz sportowy, od listopada 2016 roku prezenter programu informacyjnego Teleexpress i inni. 

 

W trakcie spotkania sławski oddział Caritasu będzie prowadził zbiórkę na rzecz Weroniki Zielińskiej — uczennicy ZSP w Sławie. Podopieczna sławskiej placówki od siedmiu lat walczy z białaczką. Obecnie jest po trzech przeszczepach szpiku kostnego i walczy z powikłaniami. Leki, które otrzymuje to koszt 1500,00 zł miesięcznie, a to nie wszystko. Dodatkowo czeka ją długa i ciężka praca z ćwiczeniami rehabilitacyjnymi. Weronika została również poddana zabiegom fotoferez pozaustrojowych, które nie są refundowane przez NFZ, Koszt zabiegów przekracza możliwości finansowe rodziny. 
Mecz zostanie rozegrany 5 sierpnia 2017 r. o godz. 16.00 na Stadionie Miejskim im. Zbigniewa Gołembskiego w Sławie. 
Serdecznie zapraszamy !

(slawa.pl)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~ktoś tam?!!!!!
02.08.2017 12:22

Szkoda tylko ,że tak na prawdę zapomnieliście o prawdziwym pomysłodawcy pomocy dla Weroniki ,ale to w Sławskim środowisku norma jak by to powiedział Kargul ,,był czas się przyzwyczaić"

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaTym razem się uda? Odkupienie kina Hel wraca pod głosowanie
17.10.20179 598
Pomysł odkupienia budynku po kinie Hel ponownie wraca na sesję Rady Miejskiej we Wschowie. 26 października radni zdecydują, czy gmina odkupi nieruchomość od prywatnego właściciela. 

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl