Charytatywny Bieg Mikołajkowy

Piątek, 27 października 2017 o 11:28, aktualizacja Środa, 01 listopada 2017 o 16:16, autor: 0 1435
Charytatywny Bieg Mikołajkowy

Zbliża się IV edycja Biegu Mikołajkowego. Jak co roku w czasie tej imprezy zostanie przeprowadzona akcja charytatywna. Tegoroczna zbiórka będzie przeznaczona dla 7–letniej Marysi, mieszkanki Wschowy i wychowanki Przedszkola Specjalnego ‘Kraina Tęczy’. Marysia cierpi na zanik nerwu wzrokowego i łamliwość kości. Dziewczynka pilnie potrzebuje maszynę do pisania Braille’m.

Z roku na rok bieg cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W poprzednich zawodach wzięło udział 135 osób. Organizacja tak dużej imprezy nie obyła by się bez hojności wschowskich firm. Dzięki ich wsparciu każdy uczestnik dostał pamiątkowy medal oraz herbatę i słodki poczęstunek. Zwycięzcy biegów otrzymali puchary, a wszyscy uczestnicy wzięli udział w loterii fantowej. 
Całym sercem zachęcamy kolejne firmy i osoby prywatne do przyłączenia się i wparcie tej imprezy. Aby pomóc w organizacji biegu, można przekazać fanty na nagrody oraz wesprzeć organizatorów finansowo.

Wpłat można dokonywać na konto Klubu LLKS Osowa Sień nr 23 8669 0001 2011 0012 2728 0001 BS Wschowa. 
W przypadku przekazywania nagród rzeczowych prosimy o kontakt e-mail: organizator@biegaj-wschowo.pl lub telefonicznie na numer 506 027 268 - Rafał Nowiński, 512 311 473 - Andrzej Szczęsny. 
Z wyrazami szacunku, 
Organizatorzy:
Andrzej Orłowski, Rafał Nowiński, Adriana i Andrzej Szczęsny, CKiR Wschowa

O tym że naprawdę warto wesprzeć naszą imprezę niech świadczy fotorelacja z ubiegłorocznej edycji. Zachęcamy do obejrzenia galerii. 
http://biegaj-wschowo.pl/…/…/15-iii-bieg-mikolajkowy-galeria

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaZaproszenie na otwarcie wystawy "Świadkowie minionych pokoleń"
21.02.20180 134
Świadkowie minionych pokoleń to wystawa archeologiczno-etnograficzna przygotowana z okazji jubileuszu 50-lecia istnienia Muzeum Ziemi Wschowskiej, którą prezentowana będzie od 28 lutego do ...

Ogłoszenia

Stacja Kontroli Pojazdów
Stacja Kontroli Pojazdów
Oferuje usługi
działka budowlana
działka budowlana
Działka budowlana
REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl