Charytatywny Bieg Mikołajkowy

Piątek, 27 października 2017 o 11:28, aktualizacja Środa, 01 listopada 2017 o 16:16, autor: 0 1733
Charytatywny Bieg Mikołajkowy

Zbliża się IV edycja Biegu Mikołajkowego. Jak co roku w czasie tej imprezy zostanie przeprowadzona akcja charytatywna. Tegoroczna zbiórka będzie przeznaczona dla 7–letniej Marysi, mieszkanki Wschowy i wychowanki Przedszkola Specjalnego ‘Kraina Tęczy’. Marysia cierpi na zanik nerwu wzrokowego i łamliwość kości. Dziewczynka pilnie potrzebuje maszynę do pisania Braille’m.

Z roku na rok bieg cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W poprzednich zawodach wzięło udział 135 osób. Organizacja tak dużej imprezy nie obyła by się bez hojności wschowskich firm. Dzięki ich wsparciu każdy uczestnik dostał pamiątkowy medal oraz herbatę i słodki poczęstunek. Zwycięzcy biegów otrzymali puchary, a wszyscy uczestnicy wzięli udział w loterii fantowej. 
Całym sercem zachęcamy kolejne firmy i osoby prywatne do przyłączenia się i wparcie tej imprezy. Aby pomóc w organizacji biegu, można przekazać fanty na nagrody oraz wesprzeć organizatorów finansowo.

Wpłat można dokonywać na konto Klubu LLKS Osowa Sień nr 23 8669 0001 2011 0012 2728 0001 BS Wschowa. 
W przypadku przekazywania nagród rzeczowych prosimy o kontakt e-mail: organizator@biegaj-wschowo.pl lub telefonicznie na numer 506 027 268 - Rafał Nowiński, 512 311 473 - Andrzej Szczęsny. 
Z wyrazami szacunku, 
Organizatorzy:
Andrzej Orłowski, Rafał Nowiński, Adriana i Andrzej Szczęsny, CKiR Wschowa

O tym że naprawdę warto wesprzeć naszą imprezę niech świadczy fotorelacja z ubiegłorocznej edycji. Zachęcamy do obejrzenia galerii. 
http://biegaj-wschowo.pl/…/…/15-iii-bieg-mikolajkowy-galeria

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl