TworzymyGłos Regionu

Charytatywnie w Staszicu: turniej szkolny i halowe nocne granie

Środa, 05 grudnia 2018 o 12:09, aktualizacja Środa, 12 grudnia 2018 o 11:16, autor: 0 628
Charytatywnie w Staszicu: turniej szkolny i halowe nocne granie

14 grudnia w I Zespołu Szkół im. St. Staszica we Wschowie odbędzie się IV Charytatywny Turniej Piłki Nożnej. Organizatorzy tym razem wspierają akcję stowarzyszenia ,,Bliżej autyzmu” i CKiR, zbierając fundusze dla Łukasza i Adama. Akcję w Staszicu wspierają piłkarze ekstraklasy: Marcin Warcholak i Kamil Sylwestrzak. Ten drugi będzie obecny na turnieju i zagra w meczu nauczyciele kontra uczniowie.

IV Charytatywny Turniej Piłki Nożnej w I ZS składał się będzie z dwóch części: turnieju szkolnego oraz halowego nocnego grania. Pierwsza część akcji charytatywnej rozpoczyna się uroczystym otwarciem o godz. 9:00, 15 minut później rozegrany zostanie mecz nauczyciele kontra uczniowie, w którym udział zapowiedział Kamil Sylwestrzak, grający obecnie w I-ligowej MKS ,,Chojniczance 1930” Chojnice. Od godziny 9:45 rozpocznie się Turniej Szkół Ponadgimnazjalnych (dziewcząt i chłopców)

Druga część charytatywnego turnieju rozpocznie się o godz. 18:00. Będzie to Halowe Nocne Granie Chłopaków. Drużyny chętne do udziału w turnieju proszone są o kontakt z Jakubem Ślipko pod numerem telefonu: 531 726 026.

Zakończenie rozgrywek planowane jest na godzinę 24:00

(rak)

REKLAMA

Komentarze (0)

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz dodaj komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Tworzymy głos regionu

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl