Była recytacja inwokacji, a potem taniec Poloneza

Piątek, 15 czerwca 2018 o 19:08, aktualizacja Poniedziałek, 25 czerwca 2018 o 15:15, autor: 2 3651
Była recytacja inwokacji, a potem taniec Poloneza

15 czerwca młodzież z 3 klasy Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Szlichtyngowej pożegnała się ze szkołą tradycyjnym tańcem poloneza. Jak co roku taniec ten zaprezentowano na rynku w Szlichtyngowej. Uroczystość poprzedziła recytacja inwokacji z ,,Pana Tadeusza" w wykonaniu uczennicy Martyny Raczyckiej.

- Moment pożegnania to trudna chwila, ale także wspaniały moment, ponieważ zaczyna się nowy etap w życiu - mówiła dyrektor Gimnazjum im. Noblistów Polskich w Szlichtyngowej  Bogusława Postek - Naszym trzecioklasistom, a za chwilę absolwentom, życzymy by to co już wkrótce stanie się treścią ich życia, było najlepsze, by nie zawiedli się na ludziach, żeby spotkali się ze wsparciem, serdecznością i sprawiedliwością.

Zapraszamy do galerii zdjęć i materiału filmowego z tej wyjątkowej uroczystości.

(rak/foto: koper)

REKLAMA

Komentarze (2)

avatar
~Zdziwiony
19.06.2018 10:39

Ja bardzo przepraszam, polonez to był tradycją na studniówkach a teraz to nawet na koniec zerówki tańczą, normalnie profanacja.

avatar
~Gość
21.06.2018 21:27

Wspaniała deklamacja. Polonez bez zarzutu, miło popatrzeć. Oby tak dalej

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

nazwaSławaW Sławie budują nowe mieszkania
20.07.20180 176
Koniec mówienia o inwestycji w budowę nowych mieszkań, właśnie rozpoczął się czas realizacji. Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Sławie rozpoczął budowę bloku mieszkalno-usł...

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl