Biblioteka Publiczna: Wystawa prac Vanessy Rychlik ze Starych Drzewiec

Środa, 24 maja 2017 o 11:57, aktualizacja Wtorek, 30 maja 2017 o 10:39, autor: 1 2165
Biblioteka Publiczna: Wystawa prac Vanessy Rychlik ze Starych Drzewiec

Aktualnie w Bibliotece Publicznej we Wschowie eksponowana jest wystawa niebanalnych prac plastycznych młodej, utalentowanej mieszkanki naszej gminy – Vanessy Rychlik, do obejrzenia której serdecznie Państwa zapraszamy. 

Vanessa jest mieszkanką Starych Drzewiec. W tym roku kończy 19 lat i właśnie została absolwentką I Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica we Wschowie. Po wakacjach planuje studia politechniczne na wydziale budownictwa.

Rysuje praktycznie od dzieciństwa, a od trzech lat zajmuje się tym na poważnie. Uczy się różnych technik, ale najbardziej fascynują ją ołówki. Rysowanie jest dla niej miłą odskocznią od życia codziennego i choć zajmuje jej dużo czasu, kocha to bardzo.

Wystawę oglądać można do 15 czerwca br. w Czytelni naszej Biblioteki, na parterze.  

Grafiki Vanessy Rychlik przedstawiamy w ramach cyklu wystaw „ Moja pasja” organizowanych przez naszą Bibliotekę, w których prezentujemy zainteresowania mieszkańców naszego regionu.

(BP)

REKLAMA

Komentarze (1)

avatar
~Andrzej Sz.
25.05.2017 10:14

Swoją pasję, genealogię, prezentowałem ponad rok temu, w Muzeum Ziemi Wschowskiej. Był to "Weekend z genealogią" a na koniec mój benefis. Czy są naśladowcy, kolejni zakręceni na punkcie genealogii, nie wiem. Nie słychać też o kolejnych chętnych na benefis, a szkoda, bo to fajna forma zabawy.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Praca

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl