TERAZ18°C
JAKOŚĆ POWIETRZA Bardzo dobra
reklama

Andrzejkowy ,,Kulturalny autobus"

pon., 28 listopada 2016 12:28

26 listopada 2016 r. w ramach akcji „kulturalny autobus” w Domu Kultury w Sławie odbyła się magiczna, andrzejkowa impreza, podczas której dzieci bawiły się z zespołem czarodziejów i wróżbitów. 

Kilkugodzinna zabawa przeplatana była wróżbami i konkursami andrzejkowymi takimi jak: latanie na miotle, zgaduj-zgadula. Największym zaciekawieniem wśród dzieci było lanie wosku i odczytanie z niego wróżby. Wesoła muzyka zachęcała do wspólnych tańców. Został przygotowany także „bufet słodkości” i wszystkie dzieci otrzymały złote dukaty, które zamieniały na watę cukrową. Tego dnia dobrej zabawy i emocji było co niemiara.
Organizatorzy: Urząd Miejski w Sławie, Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławie.
(SCKiW-MP/

Reklama

Podsumowanie

    reklama

    Komentarze 0

    reklama

    Dla Ciebie

    18°C

    Pogoda

    Kontakt

    Nekrologi