TworzymyGłos Regionu

reklama

Na ul. Cichej i Sienkiewicza rozpoczynają się roboty budowlane (FOTO)

Czwartek, 01 czerwca 2023 o 15:15, aktualizacja Czwartek, 01 czerwca 2023 o 15:21, autor: 0
Na ul. Cichej i Sienkiewicza rozpoczynają się roboty budowlane (FOTO)

Urząd Miasta i Gminy Szlichtyngowa informuje, że w dniu 1 czerwca br. (czwartek) rozpoczęły się roboty budowlane polegające na przebudowie ulicy Cichej i Sienkiewicza w Szlichtyngowie. Prace te mają na celu znaczącą poprawę infrastruktury drogowej w mieście. W związku z tym, mieszkańcy Szlichtyngowy powinni być świadomi zmian i potencjalnych utrudnień związanych z tym projektem.

Pierwszym etapem prac jest przeprowadzenie robót geodezyjnych. Wykonawcą zadania w obrębie ul. Cichej i Sienkiewicza jest firma PB HAUS Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Lesznie.

W związku z prowadzonymi pracami budowlanymi, Urząd Miasta i Gminy Szlichtyngowa prosi mieszkańców o zachowanie ostrożności oraz o wyrozumiałość i cierpliwość dla wykonawcy robót. W trakcie trwania prac ważne jest przestrzeganie wszelkich oznakowań i zaleceń, które będą umieszczone na terenie prowadzenia robót.

Urząd Miasta i Gminy Szlichtyngowa zapewnia mieszkańców, że będzie na bieżąco informował o postępach prac oraz wszelkich zmianach i utrudnieniach w kolejnych komunikatach.

Źródło/foto: Szlichtyngowa.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl