TworzymyGłos Regionu

Na świecie witamy Kacpra

Wtorek, 30 października 2018 o 13:24, autor: 0 1786
Na świecie witamy Kacpra

Dzisiaj po raz kolejny możemy państwa poinformować o szczęśliwych narodzinach w Nowym Szpitalu we Wschowie. Tym razem na świecie witamy małego Kacpra Sowulę. 

Narodziny dziecka to jedno z najważniejszych i najpiękniejszych wydarzeń w życiu rodziny, stąd zawsze z dużą radością informujemy o kolejnych szczęśliwych narodzinach. Przy okazji sprawdzamy też jakie cechy charakteru, według imion, mogą mieć nowi mieszkańcy naszego powiatu. Wielka Księga Imion Kacpra przedstawia jako niezależnego, a jednak rozważnego mężczyzna. Wyróżnia się niepospolitym sprytem oraz uporem. Twardo obstaje przy swoim zdaniu i nigdy nie zgadza się z opinią większości. Odnosi w życiu niejeden sukces, ponieważ jest ruchliwy, pomysłowy i odważny. Przeszkody nie zrażają go. Pociągają go za to niezbadane zakątki i otwarta przestrzeń. Kacper lubi podróżować i nie znosi ograniczania swobody. W kontaktach z ludźmi jest jednak powściągliwy. Lubi błyszczeć i olśniewać otoczenie dobrym humorem oraz dowcipem, ale niechętnie się zwierza i często ukrywa swe prawdziwe oblicze. Ceni sobie samotność, chociaż stale otacza się sporym towarzystwem. W uczuciach jest dość narwany i poszukuje przygód. Mamy nadzieję, że przynajmniej na razie największą uczuciową przygodą Kacpra będzie miłość do rodziców i bliskich. Życzymy dużo zdrowia i serdecznie gratulujemy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl