TworzymyGłos Regionu

reklama

Na jednej z posesji w Sławie zapalił się seat. W samochodzie znaleziono zwłoki

Poniedziałek, 22 stycznia 2024 o 10:22, aktualizacja Wtorek, 23 stycznia 2024 o 09:22, autor: 0
Na jednej z posesji w Sławie zapalił się seat. W samochodzie znaleziono zwłoki

W niedzielę (21 stycznia) na jednej z posesji w Sławie doszło do pożaru samochodu marki seat. Podczas akcji gaśniczej we wnętrzu samochodu ujawniono zwłoki, prawdopodobnie mężczyzny, mieszkańca gminy Sława. Dochodzenie w tej sprawie rozpoczęła wschowska policja pod nadzorem prokuratury.

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę, 21 stycznia, około godziny 4:00. Dyżurny wschowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze na ulicy Wiejskiej w Sławie. W trakcie akcji gaśniczej strażacy natrafili na makabryczny widok - we wnętrzu płonącego pojazdu znajdowały się ludzkie zwłoki.

Na tym etapie dochodzenia nie ujawniono więcej szczegółów na temat denata. Pod nadzorem prokuratora prowadzone są czynności mające na celu ustalenie okoliczności śmierci. Na razie nie ma jednoznacznych informacji na temat przyczyn pożaru. Nie wiadomo również, czy mężczyzna zginął w wyniku ognia, czy jego śmierć miała miejsce wcześniej. Śledztwo w tej sprawie trwa.

Aktualizacja, 23.01.2024 r.: Według informacji przekazanych Radiu Elka przez Artura Dryjasa z Prokuratury we Wschowie, w samochodzie znaleziono zwłoki 41-letniego mieszkańca posesji. „[...] wszystko na to wskazuje, że mężczyzna oblał się łatwopalną substancją i podpalił”. Z uwagi na stan nadpalenia zwłok, pobrano materiał biologiczny, aby mieć pewność co do tożsamości ofiary.

Foto: OSP Sława

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl