TworzymyGłos Regionu

reklama

Na boisku w Szlichtyngowie zamontowano piłkochwyt

Wtorek, 26 marca 2024 o 11:22, aktualizacja Sobota, 30 marca 2024 o 14:55, autor: 3
Na boisku w Szlichtyngowie zamontowano piłkochwyt

Na boisku sportowym przy ul. Przemysłowej w Szlichtyngowie zakończono prace związane z montażem piłkochwytu. To inwestycja mająca na celu zwiększenie bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania miejscowej przestrzeni sportowej.

Piłkochwyt ma ponad 5 metrów

Piłkochwyt, o wysokości przekraczającej 5 metrów, został zaprojektowany tak, aby skutecznie zatrzymywać piłki w obrębie boiska, chroniąc tym samym pobliskie działki przed ewentualnymi uszkodzeniami. Konstrukcja zbudowana jest z solidnych słupów stalowych o przekroju 8x8 cm, które dla dodatkowej stabilności zabetonowano bezpośrednio w gruncie.

Kluczowym elementem piłkochwytu jest trwała siatka polietylenowa o grubości 4 mm, charakteryzująca się odpornością na warunki atmosferyczne. Jej zielony kolor harmonizuje z otoczeniem, a wielkość oczek siatki (10x10 cm) gwarantuje skuteczne zatrzymywanie piłek bez względu na ich prędkość.

Gminna inwestycja

Realizacja inwestycji została powierzona sprawdzonej firmie Roman Jankowski ROMI Sport z Dąbrówki. Wartość zrealizowanego przedsięwzięcia to 10.318,08 zł - kwota ta pokryta została z budżetu Gminy Szlichtyngowa.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~art
27.03.2024 23:53

pobliska dzialka to gruzowisko co tam miala by pilka uszkodzic

avatar
~Wer
28.03.2024 22:31

Nie tylko po liska działka, bo za tym pilkochwytem jest smietnisko i jest wywozona ziemia z remontu drogi osiedla, zdjęcia są tak zrobione aby nie było tego widać

avatar
~Ja
28.03.2024 10:42

To tak nie wygląda boisko jak na tych zdjęciach, z terenu boiska już prawie nic nie zostało, cześć została sprzedana na następnych częściach boiska stoi fotowltaika oraz wieża komórkowa, a za tym łapaczem są wywóz one śmieci z rozbiórki drogi osiedla, tak jak opisałem wygląda naprawdę miejsce naszych piłkarzy oraz dzieci które przychodzą pokopać w piłkę z rodzicami, nie ma czym się chwalić Pani Burmistrz, wstyd, proszę pokazać realne zdjęcia jak wygląda nasze boisko.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl