TworzymyGłos Regionu

reklama

Muzeum Ziemi Wschowskiej uczy i bawi! Setna rocznica muzealnictwa z atrakcjami dla najmłodszych

Wtorek, 02 stycznia 2024 o 15:20, aktualizacja Środa, 03 stycznia 2024 o 10:31, autor: 0
Muzeum Ziemi Wschowskiej uczy i bawi! Setna rocznica muzealnictwa z atrakcjami dla najmłodszych

Muzeum Ziemi Wschowskiej otwiera swoje drzwi dla najmłodszych entuzjastów historii. Już 10 stycznia 2024 roku, o godzinie 16.30, na placu Zamkowym 2 rozpoczną się wyjątkowe zajęcia edukacyjne. To nie lada gratka dla dzieci oraz ich opiekunów, by wspólnie odkrywać bogatą historię muzealnictwa.

100 lat muzealnictwa we Wschowie

Z okazji setnej rocznicy muzealnictwa we Wschowie, Muzeum Ziemi Wschowskiej przygotowało specjalne zajęcia edukacyjne. Mali uczestnicy będą mieli szansę nie tylko dowiedzieć się ciekawostek o historii muzeum, ale także aktywnie uczestniczyć w procesie edukacji. Przewidziano karty pracy, które pozwolą dzieciom lepiej zrozumieć i zapamiętać zdobytą wiedzę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wstęp wolny dla każdego małego odkrywcy

Wstęp na zajęcia jest całkowicie wolny. Dodatkowe informacje na temat wydarzenia można uzyskać, dzwoniąc pod numer telefonu 65 540 16 40 (wewnętrzny 23).

Źródło: MZW

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl