TworzymyGłos Regionu

MOD jedzie na Piknik Orkiestr w Rychwale

Piątek, 27 sierpnia 2021 o 09:22, aktualizacja Piątek, 27 sierpnia 2021 o 09:27, autor: 4 1397
MOD jedzie na Piknik Orkiestr w Rychwale

Młodzieżowa Orkiestra Dęta CKiR we Wschowie w dniach 11-12.09.2021 r. jedzie na XVIII Rychwalskie Impresje Muzyczne - Piknik Orkiestr.

Dziękujemy Orkiestrze Dęta Quantum  za zaproszenie!

(CKiR Wschowa)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Urszula Chudak
27.08.2021 09:53

Super - nasza śliczna i utalentowana młodzież. Jedźcie i reprezentujcie godnie nasze miasto. Potraficie to robić bardzo skutecznie. A już jutro, w Zaborze, będziemy maszerowali w korowodzie, z okazji Święta Województwa Lubuskiego, którego czoło będą stanowiły utytułowane wschowskie mażoretki. To są, moim skromnym zdaniem, prawdziwi ambasadorowie naszej małej Ojczyzny.

avatar
~młodzian
28.08.2021 14:23

Wschowa potrafi być wielka swoją młodością. Szkoda, że tak słabo doinwestowaną. Tym większy sukces młodzieży!!!

avatar
~Urszula Chudak
29.08.2021 20:23

Zapewne przyjemność Państwu sprawi informacja, że wczoraj w Zaborze mażoretki "dały czadu". Mają nowe układy choreograficzne, podkłady muzyczne to same znane przeboje; a jak na zakończenie swego całego bloku, weszły między publiczność w rytm ludowych bawarskich, bardzo rytmicznych melodii, zebrani klaskali, robili zdjęcia, a prowadząca przypominała kilkakrotnie jakie miasto posiada taki skarb. Dotarły do Zaboru nie bez przygód, ponieważ autobus nie zmieścił się na promie, więc osobowe samochody organizatora po nich pojechały. A co, jak gwiazdy to gwiazdy!

avatar
~Ps......!
30.08.2021 07:19

O jakich "gwiazdeczkach" pani pisze?, czy te wypacykowane dziewczynki można nazwać "naszymi gwiazdami"?. A może, by tak swoją aktywność na zw.pl przeleje pani czynnie w walce z takimi okazami tego miasteczkami jak wiecznym smrodem zalatującym z pewnego gospodarstwa w środku Wschowy, straszącymi ruinami byłego kina, mleczarni, kotłowni, itd. ?. A nie wiecznie się przyklejać się do zw.pl !. To są prawdziwe "gwiazdy" naszego miasta !.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl