TworzymyGłos Regionu

reklama

Młodzieżowa Orkiestra Dęta Maestoso wystąpi na festiwalu byków w Dax! (VIDEO)

Środa, 10 sierpnia 2022 o 16:35, aktualizacja Środa, 10 sierpnia 2022 o 18:33, autor: 3
Młodzieżowa Orkiestra Dęta Maestoso wystąpi na festiwalu byków w Dax! (VIDEO)

Młodzieżowa Orkiestra Dęta Maestoso działająca przy Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie wystąpi wraz z mażoretkami z Leszna na festiwalu Fêtes de Dax. Autokar z młodzieżą wyjechał właśnie ze Wschowy. Przed muzykami i mażoretkami około 48 godzin drogi.

Fêtes tes de Dax to festiwal kulturalny, który odbywa się w mieście Dax we Francji. Celebruje się na nim bogatą kulturę i dziedzictwo miasta. Festiwal przyciąga gości z całego świata. Obejmuje różnorodne wydarzenia i zajęcia, w tym koncerty, spektakle, wystawy, warsztaty oraz walki byków. 

MOD Maestoso wraz z mażoretkami zaprezentuje nową musztrę paradną przed tysiącami widzów zgromadzonych na Arenie w Dax. Zajrzeliśmy z kamerą na jedną z prób. Oto jak prezentuje się orkiestra ze Wschowy wraz z leszczyńskimi mażoretkami.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Orkiestro
10.08.2022 20:42

Jesteście Rewelacyjni !!! bawcie się dobrze, pięknie nas reprezentujcie i szczęśliwie wracajcie!

avatar
~humble and sincere
10.08.2022 20:50

Jak ich słucham to mam "ciary" . Dbajmy o te dzieciaki bo "dają z siebie wszystko" dzięki ich talentom to jest się czym chwalić.

avatar
~x
11.08.2022 08:33

A Wschowskie mażoretki nie jadą ?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl