TworzymyGłos Regionu

reklama

Młodzi piłkarze ze Wschowy zwycięzcami lubuskiego „Pucharu Tymbarku”! (FOTO)

Środa, 17 maja 2023 o 14:58, aktualizacja Środa, 17 maja 2023 o 20:46, autor: 0
Młodzi piłkarze ze Wschowy zwycięzcami lubuskiego „Pucharu Tymbarku”! (FOTO)

Młodzi zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Wschowie triumfują w XXIII edycji „Pucharu Tymbarku”. W tegorocznym turnieju, organizowanym przez Polski Związek Piłki Nożnej, reprezentacje wschowskich szkół wystąpiły w trzech kategoriach wiekowych. Dla młodych piłkarzy udział w tym prestiżowym turnieju to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także niezapomniana przygoda. Wielkie brawa należą się drużynom U-10 z Szkoły Podstawowej nr 3 we Wschowie oraz U-12 z Szkoły Podstawowej nr 2 we Wschowie za udane kwalifikacje i ambitną postawę w meczach finałowych.

Piłkarze SP 3 we Wschowie najlepsi w województwie lubuskim!

Największe brawa tym razem zdobyli jednak najmłodsi uczestnicy turnieju. Zawodnicy U-8 ze Szkoły Podstawowej nr 3 we Wschowie odnieśli ogromny sukces, stając na najwyższym stopniu podium. Ich postawa pozwoliła awansować do półfinału, gdzie trafili na drużynę ze Szkoły Podstawowej z Międzyrzecza. Po zaciętym spotkaniu, młodzi piłkarze z SP 3 we Wschowie zasłużenie wygrali 3:0, zapewniając sobie miejsce w wielkim finale. Tam zmierzyli się z rywalami ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Drezdenku. Pomimo początkowych trudności, wschowianie zdołali odrobić straty i zwyciężyć wynikiem aż 7:3. Warto podkreślić, że drużyna z SP 3 we Wschowie wygrała cały turniej, nie przegrywając ani jednego meczu i remisując tylko raz, osiągając bilans bramkowy 19:3. Dzięki temu wyczynowi Szkoła Podstawowa nr 3 we Wschowie została najlepszą drużyną szkolną w kategorii chłopców do lat 8 w województwie lubuskim.

Jeden z zawodników, Oliwier Krembuszewski, zasłużenie został wybrany najlepszym piłkarzem turnieju. To prestiżowe wyróżnienie dla utalentowanego zawodnika, który zaprezentował się na wysokim poziomie podczas rozgrywek. Serdeczne gratulacje należą się całej drużynie, trenerowi oraz opiekunom za tak piękne chwile na boisku. Życzymy im również dalszych sukcesów w kolejnych latach, gdy będą rywalizować w starszych kategoriach wiekowych.

Źródło: Korona Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl