TworzymyGłos Regionu

reklama

Młodzi judocy powalczą o Puchar Burmistrza Sławy

Wtorek, 14 listopada 2023 o 19:05, autor: 0
Młodzi judocy powalczą o Puchar Burmistrza Sławy

Już w najbliższą sobotę, miłośnicy judo będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć młodych zawodników w akcji podczas Turnieju Judo o Puchar Burmistrza Sławy. Impreza odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Sławie, gromadząc talenty z całej Polski.

Młodzi zawodnicy na macie

W zawodach wezmą udział młodzi sportowcy, którzy do Sławy przyjadą z różnych zakątków kraju. To dla nich szansa na pokazanie swoich umiejętności i zdobycie cennego doświadczenia. Tak było przed rokiem:

Przyda się doping

Organizatorami wydarzenia są Burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła i UKS Sparta Sława. "Zawodnicy pokażą swoje umiejętności na macie, na pewno przyda im się doping! Zapraszamy do kibicowania, a przy okazji do zakupu pysznego domowego ciasta i zupy gulaszowej!" - zapraszają zawodnicy, trenerzy, rodzice i sympatycy Sparty Sława Dodają, że zebrane pieniądze będą przeznaczone na dofinansowanie obozu sportowego i dojazdów na zawody.

Zobacz również: Rywalizowali o Puchar Burmistrza Sławy - Turniej Judo. UKS Sparta Sława

Źródło: Urząd Miejski w Sławie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl