TworzymyGłos Regionu

reklama

Młodzi druhowie z OSP Stare Strącze złożyli ślubowanie (FOTO)

Sobota, 04 maja 2024 o 09:27, autor: 0
Młodzi druhowie z OSP Stare Strącze złożyli ślubowanie (FOTO)

W piątek, 3 maja, w Starym Strączu odbyła się wyjątkowa ceremonia. Członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej złożyli ślubowanie, w którym zobowiązali się do służby na rzecz bezpieczeństwa i dobrobytu obywateli. To wydarzenie nie tylko świadczy o ich gotowości do niesienia pomocy, ale również podkreśla ich zaangażowanie w życie społeczności lokalnej.

Uroczyste ślubowanie młodych strażaków

Druhny i druhowie przysięgli "ze wszystkich sił służyć Ojczyźnie Rzeczypospolitej Polskiej", co jest wyrazem ich patriotyzmu i odpowiedzialności. Zobowiązali się również do ochrony życia, zdrowia oraz mienia społeczeństwa, przestrzegając przy tym wszystkich zapisów Statutu OSP oraz Regulaminu.

Podczas uroczystości obecny był Zastępca Burmistrza Sławy, Krzysztof Gruszewski, który wyraził swoje uznanie dla młodych strażaków, gratulując im dotychczasowych osiągnięć i życząc powodzenia w dalszej służbie".

Źródło: UM w Sławie

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl