Minisiatkarki Virtus Cool Comfort tuż za podium w Środzie Wielkopolskiej

Środa, 12 listopada 2014 o 14:27, autor: 1

Zawodniczki Virtus Cool Comfort Szlichtyngowa spisały się bardzo dobrze podczas turnieju minisiatkówki z okazji Dnia Niepodległości w Środzie Wielkopolskiej. W kategorii "trójek" zajęły 4 miejsce wśród 33 zespołów z województw: wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, małopolskiego, mazowieckiego, zachodniopomorskiego i śląskiego.

Sportowo dziewczęta nie ustępowały najlepszym, o czym może świadczyć fakt, że czwarte miejsce zajęły tylko przez gorszy stosunek małych punktów. Zespół, który zajął 2 miejsce miał tyle samo wygranych spotkań, a w bezpośrednim pojedynku uległ Virtuskom. Ponadto w kategorii "dwójek" nasze siatkarski zajęły 13 miejsce wśród 36 zespołów, a w singlach 10 miejsce wśród 48 zawodniczek. Zespół "trójek" wystąpił w składzie: Maja Olszewska, Klaudia Szymańska, Sandra Azmin i Karolina Ilmak (rez.) Dziękujemy Sponsorowi, firmie Cool Comfort (www.coolcomfort.com.pl) za umożliwienie wzięcia udziału w imprezie. Więcej informacji na temat turnieju (pełne klasyfikacje, zdjęcia) na stronie: www.siatkowkadzieci.pl Zespół Virtus Cool Comfort Szlichtyngowa prowadzą: Witold Jasik i Radosław Wasielewski.