TworzymyGłos Regionu

reklama

Mikozanki już 7 grudnia.

I LO zaprasza ósmoklasistów i ich rodziców

Czwartek, 24 listopada 2022 o 17:34, aktualizacja Czwartek, 24 listopada 2022 o 17:44, autor: 0

Tradycyjnie już w I Liceum Ogólnokształcącym we Wschowie w grudniu odbywają się „Mikozanki”.  Społeczność szkolna I LO zaprasza ósmoklasistów i ich rodziców na wydarzenie świąteczno-edukacyjne, które odbędzie się 7 grudnia w godzinach 17:00-19:00 w murach szkoły.

- Mikozanki to wydarzenie, które w Zanie odbywa się regularnie od kilku lat w pierwszych dniach grudnia i skierowane jest do uczniów klas ósmych oraz ich rodziców - mówi dyrektor Agata Karolczyk-Kozyra - To dla nich szkoła otwiera swoje drzwi, prezentując się w świątecznej odsłonie. Wszędzie unosi się zapach pierników i gorącej czekolady. Wyjątkowa atmosfera Mikozanek co roku przyciąga tłumy zainteresowanych. Społeczność liceum wierzy, że i w tym roku będzie podobnie, dlatego serdecznie zaprasza 07 grudnia w godzinach 17:00-19:00 na Mikozanki.

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl