TworzymyGłos Regionu

Mikołajkowy orszak odwiedzi dzieci w gminie Sława

Poniedziałek, 28 listopada 2022 o 14:59, autor: 0 243

Już wkrótce rozpocznie się grudzień, a wraz z nim naszą gminę odwiedzi ulubieniec maluchów. Święty Mikołaj, bo o nim mowa w ramach tournée po gminie zawita do przedszkoli i szkół podstawowych. Podobnie, jak w roku ubiegłym spotka się z najmłodszymi mieszkańcami Sławy i okolic, by wręczyć im słodkie upominki.

Pierwszego dnia Święty odwiedzi dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Franciszka Niewidziajły w Sławie (dwie placówki), Przedszkole im. Czesława Janczarskiego w Sławie, Niepubliczne Przedszkole Bajka w Sławie, a także Przedszkole Niepubliczne Promyk (placówka w Sławie).

Drugiego dnia mikołajkowe sanie zaparkują w pobliżu Krainy Pani Sowy - Przedszkole i Żłobek i Happy House - Szkoła Podstawowa / Centrum Językowe Po spotkaniu z dziećmi w Sławie jeszcze tego samego dnia świąteczny orszak uda się do Starego Strącza i Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Krzepielowie.

Na dzień trzeci zaplanowano wizytę u maluchów z Przedszkola Promyk w Śmieszkowie oraz spotkania z podopiecznymi ze Szkół Podstawowych z Łupic i Ciosańca.

O szczegółach akcji organizowanej przez Burmistrza Sławy, Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku - SCKiW i WOPR Sława Dyrektorzy placówek zostaną dodatkowo poinformowani.

(slawa.pl)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl