TworzymyGłos Regionu

reklama

Mieszkania z niskim czynszem w Sławie. Burmistrz uzgadnia koncepcji inwestycji

Środa, 20 marca 2024 o 09:53, autor: 0
Mieszkania z niskim czynszem w Sławie. Burmistrz uzgadnia koncepcji inwestycji

W gminie Sława trwają intensywne przygotowania do rozpoczęcia Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej (SIM), która ma na celu budowę nowych mieszkań na wynajem. Inwestycja ta wyróżnia się przede wszystkim umiarkowanym czynszem oraz możliwością dojścia do własności lokalu. To ważny krok w kierunku poprawy dostępności mieszkań w regionie.

Burmistrz spotkał z doradcą ds. inwestycyjnych SIM

Na ostatnim spotkaniu dotyczącycm inwestycji obecni byli: Burmistrz Sławy Cezary Sadrakuła, Zastępca Burmistrza Krzysztof Gruszewski, Kierownika Referatu Techniczno-Inwestycyjnego i Architektury Marek Wróbel, a także doradca ds.inwestycyjnym z ramienia SIM, Maciej Barbara, oraz projektant z KZN Zielona Dolina, odpowiedzialny za koncepcję projektu.

SIM w Sławie

Mieszkania budowane w ramach inicjatywy maja charakteryzować się przede wszystkim niskim czynszem i możliwością dojścia do własności lokalu. Ponadto projekt zakłada budowę mieszkań wyposażonych w odnawialne źródła energii, co jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania w sektorze mieszkaniowym. Każde z mieszkań będzie miało także własny balkon, przynależne miejsce parkingowe oraz pomieszczenie gospodarcze, co zwiększy komfort mieszkańców.

Dodatkowo, nowa inwestycja będzie zlokalizowana w spokojnej okolicy, co gwarantuje przyszłym mieszkańcom wysoki poziom życia. Teren wokół budynków ma być zagospodarowany zielenią, a dla najmłodszych mieszkańców przewidziano plac zabaw.

Oczekiwanie na dalsze informacje

Przedstawiciele magistratu zapowiedzieli, że w najbliższym czasie zostaną podane do wiadomości dokładne ustalenia dotyczące projektu. To oczekiwany moment dla wielu potencjalnych najemców, którzy szukają nowoczesnych i przystępnych cenowo rozwiązań mieszkaniowych.

Zobacz: Nowe mieszkania w Sławie. Z niskim czynszem i możliwością dojścia do własności

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl