TworzymyGłos Regionu

reklama

Mieszkańcy Wyszanowa wybrali Sołtysa i Radę Sołecką

Środa, 19 kwietnia 2023 o 08:59, autor: 0
Mieszkańcy Wyszanowa wybrali Sołtysa i Radę Sołecką

We wtorek (18 kwietnia 2023 r. )w miejscowości Wyszanów odbyło się ważne wydarzenie dla lokalnej społeczności – Zebranie Wyborcze, na którym mieszkańcy dokonali wyboru nowej Rady Sołeckiej Sołectwa Wyszanów oraz wybrali ponownie Panią Wioletę Adamczyk na stanowisko Sołtysa.  

Pani Wioleta Adamczyk ponownie wybrana na stanowisko Sołtysa

Jak wynika z informacji uzyskanych na Zebraniu Wyborczym, mieszkańcy Wyszanowa postanowili powierzyć ponownie Pani Wiolecie Adamczyk mandat Sołtysa. To już kolejna kadencja, w której Pani Adamczyk będzie pełniła tę odpowiedzialną funkcję. Mieszkańcy Wyszanowa docenili jej dotychczasową pracę oraz postawę, dzięki której zyskała ich zaufanie. Pani Sołtys jest zaangażowana w życie lokalnej społeczności, a jej działania w dużej mierze przyczyniły się do rozwoju Wyszanowa w ostatnim czasie.

Skład Rady Sołeckiej

Podczas Zebrania Wyborczego mieszkańcy zadecydowali, że skład Rady Sołeckiej Sołectwa Wyszanów będzie składał się z czterech osób. W skład rady sołeckiej weszli:

  • Marcin Sitnik – Zastępca Sołtysa,
  • Bożena Baran – Przewodnicząca Rady Sołeckiej,
  • Patryk Czerniawski,
  • Bożena Mielczarek.

To osoby, które odznaczają się wieloletnim doświadczeniem w pracy na rzecz lokalnej społeczności i cieszą się dużym zaufaniem mieszkańców Wyszanowa.

Źródło: szlichtyngowa.pl

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl