TworzymyGłos Regionu

reklama

Międzynarodowe zawody spinningowe w Sławie. Trwa rywalizacja na wodach Jeziora Sławskiego

Sobota, 11 maja 2024 o 12:21, autor: 2
Międzynarodowe zawody spinningowe w Sławie. Trwa rywalizacja na wodach Jeziora Sławskiego

Na Jeziorze Sławskim ruszyły jedne z największych międzynarodowych zawodów wędkarskich w Polsce. Do Ośrodka Wypoczynkowego „Wratislavia” w Radzyniu zjechało około 300 zawodników z Polski i zagranicy, którzy przez dwa dni będą rywalizować o Puchar Jeziora Sławskiego.

Trwają Zawody Spinningowe o Puchar Jeziora Sławskiego

Zawody Spinningowe o Puchar Jeziora Sławskiego, które rozpoczęły się w sobotę, dokładnie o 8:00, gromadzą 160 dwuosobowych drużyn. Uczestnicy, w tym zawodnicy z takich krajów jak Holandia, Norwegia, Niemcy, Dania i Irlandia, zmierzą się w łowieniu m.in. szczupaków i okoni.

Program zawodów o Puchar Jeziora Sławskiego

Zawody trwają od godziny 08:00 do 16:00 w sobotę, z koncertem rockowym i wspólnym ogniskiem wieczorem. Niedzielne zawody kończą się o godzinie 15:00, a o 16:30 zaplanowano ogłoszenie wyników, dekorację zwycięzców i wręczenie nagród.

Wsparcie lokalne

Wydarzenie, organizowane przez Stowarzyszenie „Lasy i Jeziora” wspólnie z OW „Wratislawia”, wspierane jest przez Urząd Miejski w Sławie, Powiat Wschowski oraz Gospodarstwo Rybackie Sława. 

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Lechosław
14.05.2024 17:06

Ktoś zarybia to jezioro ??????

avatar
~wojtex
16.05.2024 13:26

Ponoć na jeziorze można pływać tylko z silnikami do 10KM ? Na zdjęciach raczej to wygląda na wyścigi spaliniarzy. Pod Lubiatowem szalał jeden z 200KM silnikiem. Dobrze, że nie było sezonu bo wszyscy na sup-ach już by temperaturę wody sprawdzali.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl