TworzymyGłos Regionu

Michalina długo czeka na księcia?

Czwartek, 08 listopada 2018 o 14:29, autor: 3 1594
Michalina długo czeka na księcia?

Nie ustajemy w przyjemności informowania państwa o tym co najpiękniejsze dzieje się w Nowym Szpitalu we Wschowie. dzisiaj mamy przyjemność przedstawić Michalinę Młotkowską.

Prócz gratulacji z faktu szczęśliwych narodzin, zawsze staramy się przedstawić państwu jakie cechu, według Wielkiej Księgi Imion, posiadają najczęściej osoby o danym imieniu. Dzisiaj sprawdzamy więc kim może być mała Michalina.

Michalina jest skryta i nieśmiała a jednak potrafi przezwyciężyć największe życiowe trudności. Postępuje zawsze godnie i według przyjętych zobowiązań cechując się arystokratycznymi manierami oraz dystynkcją. Ma świetną intuicję, wysoką inteligencję i dobrą pamięć. Umie też przewidzieć swoją przyszłość. Szuka stabilizacji, dlatego chętnie przywiązuje się do miejsc, warunków i osób. Wobec ludzi jest jednak nieufna i nieco zdystansowana. Nikomu nie zdradza swych zamierzeń. Nie ocenia jednak innych i nie umniejsza znaczenia żadnej osoby. Bardzo wyrozumiała kobieta. W uczuciach stała ale długo czeka na księcia.

Czy to prawda? Oczywiście tego nie wiemy, dopóki Michalina nie urośnie, ale mamy nadzieję, że na horyzoncie pojawi się wtedy prawdziwy książę ;) na razie życzymy wszystkiego dobrego, dużo radości, miłości i oczywiście zdrowia. Gratulujemy.

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Do redakcji zw
08.11.2018 15:04

Jaki jest cel dodawania takich informacji ze ktoś się urodził? Jak dla mnie to nie jest interesujące

avatar
~jaga
08.11.2018 15:47

A dla mnie jest

avatar
~Hana
17.11.2018 17:02

Dla mnie też jest. Zobacz jaka mała Kruszynka a jak się uśmiecha. Weź przykład z Michalinki i uśmiechnij się zamiast burczeć "po co"? Nie chcesz nie zaglądaj. Gratulacje dla Rodziców.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl