TworzymyGłos Regionu

reklama

Medalista olimpijski z wizytą w Domu Dziecka we Wschowie

Wtorek, 01 marca 2016 o 11:45, autor: 0
Medalista olimpijski z wizytą w Domu Dziecka we Wschowie

18 lutego wschowski Dom Dziecka odwiedzili niecodzienni goście. Poseł Wojciech Ziemniak - prezes SKS "Jantar" w Racocie, z którym Dom utrzymuje kontakty od 1984 roku przybył z dwukrotnym złotym medalistą olimpijskim w wioślarstwie Tomaszem Kucharskim.

Zaczynem tej wizyty był I styczniowy Bal Olimpijski w Racocie. Podczas balu Tomasz Kucharski w loterii fantowej wygrał rower. Postanowił przekazać go podopiecznym naszego Domu. Podczas wizyty ciekawie opowiadał o wioślarstwie, o sukcesach sportowych, o igrzyskach olimpijskich w Sydney (2000 r.) i Atenach (2004 r.) gdzie wspólnie z Robertem Syczem zdobyli złote medale. Dzieci miały możliwość powiesić sobie na szyi złote medale i wspólnie z mistrzem olimpijskim pozować do zdjęć. Było to kolejne spotkanie z medalistą olimpijskim, ale po raz pierwszy gościliśmy olimpijczyka w naszym Domu. Zamierzamy pielęgnować nasz kontakt i utrzymywać współpracę, ponieważ naprawdę warto. (tekst/foto: Dom Dziecka we Wschowie)
REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl