TworzymyGłos Regionu

Medale i wysokie lokaty LLKS Osowa Sień (ZDJĘCIA)

Niedziela, 12 września 2021 o 08:13, aktualizacja Niedziela, 12 września 2021 o 08:28, autor: 5
Medale i wysokie lokaty LLKS Osowa Sień (ZDJĘCIA)

W Zgorzelcu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce U16 makroregion dolnośląsko – lubuski., w których udział wzięli zawodnicy LLKS Osowa Sień. 

Trener Andrzej Orłowski:

Bardzo udany występ zawodników LLKS Osowa Sień; srebro Julia Mirecka 300m ppł. brąz Ola Gwadera 300m i 4x [to najmniej lubiane] 4 miejsce Marysia Orłowska oszczep Natalia Zjawin 1000m Ola wieloskok Norbert 2000m. Ponadto 5m Julia 80m ppł. 5m Kornel 2000m 9m Marysia dysk. Bardzo fajne wyniki I 11pkt. we współzawodnictwie krajowym!!!

Gratulacje i ogromne brawa, za 2 tygodnie Mistrzostwa Polski Młodzików i najprawdopodobniej prawo startu wywalczyły 4 nasze zawodniczki mega moc tego sezonu. Jestem z Was mega dumny - wasze podejście i uśmiechy dają kopa do walki dalej, dziękuję

A z zaległości 2 tygodnie temu 4 medale w reprezentacji województwa na Meczu Międzypaństwowym w Jeleniej Górze Julia Ola Natalia Marysia 5m. Mega występ.

Tydzień temu Grand Prix Dolnego Śląska Żary Gustaw Dziełakowski U12 60m I skok w dal Michał Woźniak U14 1000m Julia Ola Marysia fajna życiówka Amelia Stasiak - będzie pociecha z młodziaków

Pięknie

Źródło/foto: Andrzej Orłowski 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~Urszula Chudak
12.09.2021 10:40

To ja do tych nagród, medali [gratulacje!] dorzucę jeszcze jeden, choć z zupełnie innego podwórka. Otóż wczoraj w Sali Kolumnowej Urzędu Marszałkowskiego, odbył się dwunasty Lubuski Kongres Kobiet. Ciekawy, energetyczny. W drugiej jego części, wręczane były odznaczenia "Zasłużony dla Województwa Lubuskiego". Ośmiu bohaterkom, jak mówił prowadzący. Jedną z nich, niestety nieobecną, była Pani Stanisława Kołodyńska - za pielęgnowanie Pamięci Polaków Przybyłych z Kresów Wschodnich. 2 października u nas, odbędzie się Wschowski Kongres Kobiet. Będą obecni przedstawiciele UM i wtedy mam nadzieję, uda się wręczyć zasłużony medal Pani Stasi. Wiem od niej, ile czasu poświęca na działania społeczne - chodzi i prosi o wydrukowanie, wysłanie, zeskanowanie - to wszystko, co my młodsi, zrobimy sobie sami. Wielu jeszcze zdrowych lat i siły Pani Stasiu!

avatar
~CO to ma być.... ???
12.09.2021 14:54

Jak TO się ma To Mistrzostw Lekkoatletyki Młodzieżowej - Szkolnej w Osowej Sień takie WCISKANIE się pani z kongresem kobiet ????. Czy pani jest aby poważna ????. Mieszać swój kongres i zapowiedzi z Młodzieżową Olimpiadą ????. ZREO SZACUNKU dla wysiłku i zmagań naszej młodzieży !!!!!!

avatar
~kultura#?
12.09.2021 16:31

#jak pani nie wstyd wcinać się z tematem starych kobiet do imprezy naszych dzieci ?????#

avatar
~do powyższych
12.09.2021 21:03

czytaliście swoje komentarze przed wysłaniem? Jestem pewny że nie. czy ona się wcina wam w imprezę czy płynnie przeszła do tematu nagród? Czytać należy ze zrozumieniem. Kulturo, niezbyt elegancko wypowiadasz się o kobietach. Widocznie taka jest ta twoja kultura.

avatar
~@/do powyższych....
13.09.2021 12:22

A ty o czym piszesz ???. Czy czasami twój tekst nie odbiega od twojego myślenia ????

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl