TworzymyGłos Regionu

reklama

Maraton kombinowany na Ranczo Rubin w Nowej Wsi (VIDEO)

Poniedziałek, 02 maja 2022 o 14:47, aktualizacja Poniedziałek, 02 maja 2022 o 20:50, autor: 3
Maraton kombinowany na Ranczo Rubin w Nowej Wsi (VIDEO)

W miniony weekend (30.04-1.05) na Ranczo Rubin w Nowej Wsi odbyły się towarzyskie zawody w powożeniu zaprzęgami konnymi. Widownia zobaczyła konkurs ujeżdżania (sobota) oraz maraton kombinowany (niedziela).

Oprócz widowiskowego powożenia organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, m.in.: dmuchańce dla dzieci, przysmaki kuchni staropolskiej oraz zabawę taneczną. Wyniki zawodów dostępne są TUTAJ.

Zachęcamy do obejrzenia nagrania w ramach akcji #AktywnaWschowa, w którym Artur Obuchowicz rozmawia z Tadeuszem Andrysem, właścicielem Rancza i organizatorem zawodów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Konik...
02.05.2022 16:16

Czy tak można męczyć te biedne konie dla uciechy małej garstki ludzi ????, to prawie tak jak te konie na Krupówkach ?????.

avatar
~Adaś
04.05.2022 13:44

Ad. "Konik.." - forumowiczu....., to co wiem, to od lat ludzie jeżdżą raczej na koniu a nie pod koniem więc nie standaryzuj przyjemnego sportu do katorżniczej pracy na Krupówkach. Wyczynowy sport rzeczywiście jest żmudną i wyczerpującą pracą fizyczną ale inaczej, myśląc tak po Twojemu, np. skreślimy z menu ludziom niedzielnego schabowego z kapustą ? Ja Tadkowi gratuluję za pełen profesjonalizm w tym co robi i za to, że ma ochotę się tym rzadkim, a za to bardzo widowiskowym sportem podzielić z nami. Adaś

avatar
~Panie (Adaś)
05.05.2022 07:58

Do głowy by mi nie przyszło powiedzieć kiedyś, że jest pan aż tak zacofanym facetem ?-!. To co pan teraz napisał mogę jedynie parafrazując odpowiedzią takim tekstem : ..." to co wiem, to od stuleci ludzie kiedyś orali krowami, jeździli na osłach i mułach, panów i królów nosili w lektykach , itd., itp. A czy teraz taki "Adaś" i jemu podobni od tego pseudo końskiego sportu w ten sposób jeżdżą i używają do tego tych zwierząt ...??????."""" O jakim wyczynowym sporcie pan mówi -? - Żenujące jak taki gość używa koni do zaspokojenia swojego wygórowanego EGO !!!!!,... . A już śmiesznym, wręcz popapranym porównaniem jest odniesienie się sportu pseudo koniarzy do serwowania lub nie schabowego z kapustą !!!!!, bowiem są tacy ludzie co to przedkładają nad jedzeniem tego pańskiego schabowego i jedzą wyłącznie samą kapustę !!!!!!. Nie ma w tym nic dziwnego !!!!. Jak można znęcanie się nad KOŃMI nazywać ich profesjonalizmem i czymś widowiskowym dla małej - wręcz mikronowej grupki pseudo sportowców !!!!!!!!!!. Szok !!!!!.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl