TworzymyGłos Regionu

reklama

Manifestacja poparcia dla Ukrainy we Wschowie (ZAPOWIEDŹ)

Niedziela, 27 lutego 2022 o 08:39, aktualizacja Niedziela, 27 lutego 2022 o 12:19, autor: 5
Manifestacja poparcia dla Ukrainy we Wschowie (ZAPOWIEDŹ)

Dzisiaj (27 lutego) o godzinie 18.00 budynek wschowskiego ratusza rozświetli się w geście solidarności w niebiesko – żółtych barwach. Burmistrz Miasta i Gminy Wschowa Konrad Antkowiak zaprasza wszystkich solidaryzujących się z Ukrainą przed ratusz.

- Pragnę wyrazić swoją wdzięczność wszystkim mieszkańcom Miasta i Gminy Wschowa za wszelkie gesty pomocy płynące w kierunku obywateli Ukrainy - pisze burmistrz Antkowiak. - Za oferty schronienia, transportu, zbiórki darów dla potrzebujących i wiele innych.

W Urzędzie Miasta i Gminy Wschowa trwa zbiórka darów dla Ukrainy. Mieszkańcy mogą przekazywać śpiwory, koce, odzież dla dorosłych i dzieci, płaszcze przeciwdeszczowe, środki higieny osobistej, pieluchy, ręczniki papierowe, baterie, świece, zapalniczki oraz żywność długoterminową. Dary będzie można przekazać podczas manifestacji o godz. 18:00. Więcej informacji - TUTAJ.

Źródło: Burmistrz Konrad Antkowiak

 

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (5)

avatar

avatar
~Pamiętajcie
27.02.2022 10:17

Tylko pamiętajcie o bohaterach z Wołynia ....!

avatar
~Nie dla banderowskiej Ukrainy
27.02.2022 14:24

Dzisiaj rano usłyszałem od reporterki TVP Info, że pomagamy naszym braciom. Komu? Moja babcia, która jeszcze żyje uciekała przed Ukraińcami. Jeżeli oni nie wyrzekną się Bandery nie ma mowy o jakiejkolwiek przyjaźni - to są jej słowa. Każdy kto myśli wie, że za kilka lat będziemy mieć duży problem z nimi w kraju.

avatar
~ponad ranami
28.02.2022 13:38

Oby Cię putinowska Rosja nie uczyła miłości bliźniego

avatar
~Ewa
27.02.2022 18:56

Opozycyjni Radni wstyd tylko W Widea poparł Ukrainę a krzykacze sesyjni jak owoc kochanska tylko sieją fermentu i starają się szkodzić gminie i mieszkancom

avatar
~Zen
28.02.2022 13:58

Cyt. "Nie dla banderowskiej Ukrainy" - a czy na dzisiaj widzisz inne, lepsze rozwiązanie ? W podobnym tonie można by tak i o Niemcach czy Szwedach mówić ale czy nie jest na teraz to tylko mącenie wody ?

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl