TworzymyGłos Regionu

Lubogoszcz: Piknik Rodzinny tropem średniowiecza

Sobota, 04 czerwca 2016 o 18:41, aktualizacja Wtorek, 07 czerwca 2016 o 16:42, autor: 0 2111
Lubogoszcz: Piknik Rodzinny tropem średniowiecza

W Lubogoszczy odbył się po raz piąty Piknik Rodzinny związany z obchodami Dnia Dziecka. Jest to okazja, jak co roku, do spotkania się mieszkańców wsi Lubogoszcz i wspólnego spędzania czasu przy atrakcjach, jakie czekały na dzieci i dorosłych.

W tym roku Piknik Rodzinny w Lubogoszczy miał wyjątkowy charakter. Przygotowano program pt. ,,Tropem średniowiecza", który zawierał między innymi dawne gry i zabawy, pokazy tańca dworskiego, a także średniowieczny teatr.

- Od pięciu lat organizujemy taki piknik dla mieszkańców - mówi sołtys Kazimierz Wawrzyniak - i muszę przyznać, że co roku mieszkańcy chętnie biorą udział w tych spotkaniach. Muszę tez powiedzieć, że jesteśmy mile zaskoczeni decyzją Sławskiego Centrum Kultury i Wypoczynku, który w tym roku wsparł nasz piknik w sposób szczególny. Są z nami panie, instruktorki wraz ze swoim podopiecznymi z Domów Kultury z Ciosańca, Krzepielowa, Śmieszkowa i z SCKiW. Dzięki temu program naszego pikniku jest naprawdę bardzo bogaty.

Dzieci i młodzież z poszczególnych Domów Kultury występowały do godziny 19:00. Po tej godzinie rozpoczęła się zabawa taneczna.

Organizatorami Pikniku Rodzinnego byli: Sławskie Centrum Kultury i Wypoczynku, Sołtys wsi Lubogoszcz, Rada Sołecka wsi Lubogoszcz, SAK - filia w Lubogoszczy oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Sławie.

(rak/foto: olek)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

Ogłoszenia

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl