TworzymyGłos Regionu

reklama

Lgiń ma nowy plac zabaw! (FOTO)

Środa, 22 marca 2023 o 14:15, autor: 0
Lgiń ma nowy plac zabaw! (FOTO)

W Lginiu powstał nowy plac zabaw dla dzieci. To efekt działań sołtysa Sabiny Brambor i rady sołeckiej. Inwestycja kosztowała 31 252 zł i została sfinansowana z funduszu sołeckiego.

Nowy plac zabaw znajduje się przy sali wiejskiej i składa się z kilku elementów, m.in. zjeżdżalni i pajęczyny, ścianki wspinaczkowej, Dzieci mogą się na nim bawić bezpiecznie i komfortowo. Plac jest ogrodzony i przestronny.

To nie jedyna inwestycja tego typu na terenie gminy Wschowa w ostatnim czasie. W ubiegłym tygodniu oddano do użytku podobny plac zabaw w Przyczynie Górnej

- Za oknem piękna wiosna zachęcam do korzystania z nowego placu zabaw w Lginiu - mówi burmistrz Konrad Antkowiak. - Mam nadzieję, że nowy plac zabaw przy sali wiejskiej będzie często wykorzystywany przez dzieci, które wspólnie bawić się będą na świeżym powietrzu.

Źródło/foto: Burmistrz MiG Wschowa Konrad Antkowiak

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (0)

avatar

Do tej wiadomości nie został dodany żaden komentarz
Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl