TworzymyGłos Regionu

Kwadrans z Książką: O tożsamości biseksualnej w książce ,,W jednej osobie" Johna Irvinga

Piątek, 08 kwietnia 2016 o 19:23, autor: 1
Kwadrans z Książką: O tożsamości biseksualnej w książce ,,W jednej osobie

Tym razem prowadzący omawiają książkę Johna Irvinga ,,W jednej osobie". Historia Billy'ego Abotta, który w młodzieńczym wieku w wyniku wielu perypetii, odnajduje w sobie tożsamość biseksualną. To historia, która w przeważającej części dzieje się w małej, amerykańskiej społeczności, gdzie seksualność decyduje w wieku dojrzewania o przyszłości głównych bohaterów. Jak to u Irvinga całość podszyta jest groteską, ale również odpowiednią dawką dramaturgii. Prowadzący, czyli Małgorzata Wojnarowska i Rafał Klan ze względu na tematykę książki są zdania, że ,,W jednej osobie" powinna trafić do kanonu szkolnych lektur. A czy jednocześnie książka trafiła w gusta prowadzących ,,Kwadrans z Książką", o tym już opowiedzą w samym programie. Redakcja dziękuje Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Wschowa za pomoc w realizacji programu.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

avatar

avatar
~smutek
11.04.2016 08:49

Tożsamość seksualna - co to ma być kochani ? Promowanie dewiacji seksualnych w bibliotece publicznej? Kobieto, poczytaj o cywilizacji łacińskiej, o jej podstawach i korzeniach i przemyśl to co robisz. Polecam również poczytać - "Libido dominandi ", którą napisał Michael Jones . Niech Pani przemyśli trochę w jaką narrację się Pani Szanowna wpisuje. Mam nadzieję,że wypływa to tylko z Pani niewiedzy i chęci wpisania się w pseudo-nowoczesny język propagandy rewolucji seksualnej, jaka ogarnęła "Wielki Zachód" .

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl