TworzymyGłos Regionu

reklama

Kulturomat CKiR: przed wschowską publicznością wystąpił zespół Morris (FOTO)

Piątek, 20 stycznia 2023 o 21:20, aktualizacja Piątek, 20 stycznia 2023 o 21:41, autor: 4
Kulturomat CKiR: przed wschowską publicznością wystąpił zespół Morris (FOTO)

„Kulturomat” w Centrum Kultury i Rekreacji we Wschowie znowu rozgrzał publiczność! Tym razem na scenie pojawił się zespół Morris, który zaprezentował covery dawnych hitów.

Zespół Morris składa się z Krzysztofa Milanowskiego - wokalisty i gitarzysty, Leszka Płazy - basisty, Piotra Pierzchały - perkusisty oraz Anny Muszkiety grającej na klawiszach.

„Kulturomat" to autorska inicjatywa Centrum Kultury i Rekreacji, której celem jest promocja lokalnych muzyków i zespołów. W ciągu ostatnich miesięcy na scenie CKiR wystąpili Grzegorz Dolaciński, Tomasz Łuczak, Mariusz Łuczak, Bruno Dębicki oraz Pracownia 06, zespołu składającego się z Michała Kopeckiego, Kacpra Wróbla, Łukasza Kowalskiego,, Jacka Bierwidisa oraz Artura Maćkowiaka. Publiczność mogła także posłuchać akustycznych brzmień za sprawą Tomasza i Michała Hauserów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

avatar

avatar
~Wschowa
21.01.2023 03:49

Było zaje piona dla CKIR byle tak dalej Wschowa

avatar
~capella
21.01.2023 10:35

koncert był super! Wrócił dawne wspomnienia , przebiegał w swobodnym wykonaniu, grajcie proszę dalej ulepszając wykonanie. Zespół jest bardzo muzykalny i... muzycy lubią grać !!!! życzę powodzenia i częstych występów

avatar
~Morris
22.01.2023 13:58

Dziękujemy, postaramy się bardziej przyłożyć. Pozdrawiamy.

avatar
~Aga
22.01.2023 15:29

Jestem za było super ckir tak dalej

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl