TworzymyGłos Regionu

reklama

Kto zostanie mistrzem nocnej gry?

Czwartek, 07 czerwca 2018 o 11:58, autor: 2
Kto zostanie mistrzem nocnej gry?

Animatorzy boiska Orlik przy I Zespole Szkół im. Stanisława Staszica przy wsparciu Stowarzyszenia Przyjaciół Staszica serdecznie zapraszają na IV edycję turnieju piłki nożnej pod nazwą „ Nocne granie na Orliku”.

Tegoroczne zmagania rozpoczną się 15 czerwca ( piątek) a zakończą w godzinach nocnych już kolejnego dnia. Początek zmagań zaplanowano na godz. 18. Liczba drużyn ze względu na możliwość rozegrania tylko jednego turnieju jest ograniczona i wynosi 10 zespołów. Zgłoszenia wraz z wpisowym ( 150 zł) będą przyjmowane w Sali I Zespołu Szkół w pokoju animatorów do środy 13 czerwca w godzinach od 15 do 20. Zespół można zgłosić również telefonicznie pod numerem telefonu 608030923, ale dopiero wpłata wpisowego jest równoznaczna z wzięciem udziału.

Każda ekipa może liczyć max. 8 zawodników. Regulamin turnieju zostanie przedstawiony na odprawie technicznej przedstawicielom poszczególnych ekip w dniu rozgrywania turnieju o godz. 17.30. Serdecznie zapraszamy.

(IZS)

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~kolo
08.06.2018 20:18

Szkoda tylko, że nakłada się się z Dniami Wschowy

avatar
~srolo
08.06.2018 23:28

bo akurat w piątek na dniach Wschowy są mega atrakcje..

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl