TworzymyGłos Regionu

reklama

Kto zaśpiewa na Dni Sławy 2024? Internauci wybierają gwiazdę „Lata bez Granic”

Środa, 22 listopada 2023 o 11:53, aktualizacja Środa, 22 listopada 2023 o 12:05, autor: 2
Kto zaśpiewa na Dni Sławy 2024? Internauci wybierają gwiazdę „Lata bez Granic”

Dni Sławy - Lato bez Granic 2024 zbliża się wielkimi krokami, a mieszkańcy Sławy i jej miłośnicy ponownie otrzymali możliwość wyboru gwiazdy wieczoru. Urząd Miejski w Sławie ogłosił plebiscyt na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, gdzie fani mogą głosować na swoich ulubionych artystów.

Głosowanie na facebookowym profilu Sławy trwa do 27 listopada, do godziny 12:00. Urząd Miejski w Sławie zwraca się do mieszkańców i fanów: "To od was wszystko zależy. Zabawa rusza – czas start!”

Kandydaci na gwiazdę wieczoru:

  • GOLEC UORKIESTRA
  • CLEO
  • Zakopower - Official
  • Kayah
  • Lanberry
  • Margaret
  • Enej

W poprzednich latach, dzięki podobnym sondom na Facebooku, Sławę odwiedziły takie gwiazdy jak LemOn, Afromental, Sylwia Grzeszczak, Michał Szpak, Dawid Kwiatkowski i Agnieszka Chylińska.

"Lato bez Granic 2024" to nie tylko koncert, ale też okazja do wspólnego świętowania i cieszenia się muzyką. Kto będzie gwiazdą Dni Sławy 2024? Decyzja należy do internautów. W przypadku niemożności zakontraktowania zwycięzcy, na scenie pojawi się kolejny artysta z największą liczbą głosów.

Zobacz również: Dni Sławy 2023. Deszcz nie zepsuł dobrej zabawy. Na scenie Chylińska i Róże Europy (FOTO)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

avatar

avatar
~Obserwator
22.11.2023 15:25

Normalny Burmistrz normalne miasto

avatar
~Magdalena
23.11.2023 12:26

Dlaczego co roku te same gwiazdy Cleo Enej itp może wkoncu jakies gwiazdy muzyki disco polo no Don Wasyl Roma jego piękne utwory , Bayer Full, Boys

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl