TworzymyGłos Regionu

reklama

Kto kierował lancią? Policja poszukuje sprawcy potrącenia na przejściu we Wschowie

Środa, 24 kwietnia 2024 o 15:16, aktualizacja Środa, 24 kwietnia 2024 o 19:47, autor: 3
Kto kierował lancią? Policja poszukuje sprawcy potrącenia na przejściu we Wschowie

W dniu 13 kwietnia, przed godziną 13:00, na przejściu dla pieszych przy wlocie od strony Leszna doszło do niebezpiecznej sytuacji.  Pieszy, przechodząc przez pasy, został potrącony przez samochód marki Lancia. Zdarzenie to, które mogło zakończyć się tragicznie, na szczęście nie doprowadziło do poważnych obrażeń. Kierowca, zahaczając o wózek, który pchał pieszy, nie zatrzymał się, aby udzielić pomocy, lecz odjechał z miejsca zdarzenia.

Policja prosi o pomoc

Sytuację zarejestrowała kamera zainstalowana w zbliżającym się do przejścia pojazdzie. Wschowska policja apeluje do wszystkich świadków zdarzenia o kontakt. Każda informacja może okazać kluczowa w ustaleniu tożsamości i lokalizacji kierowcy odpowiedzialnego za zdarzenie.

Osoby, które były świadkami tego zdarzenia, są proszone o kontakt z Wydziałem Prewencji. Można się zgłaszać telefonicznie pod numerami 47 79 43 230 lub 47 79 43 211. Policja zapewnia, że każda informacja zostanie potraktowana z najwyższą powagą, a anonimowość świadków będzie zachowana.

Zobacz: O włos od tragedii w Sławie. Nastolatek potrącony na przejściu dla pieszych (VIDEO)

Źródło: KPP Wschowa

REKLAMA
POLECAMY
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Leszek
24.04.2024 23:28

Kiedy gmina zainwestuje w monitoring na drogach wjazdowych do miasta, który będzie rejestrował nr rejestracyjne pojazdów?

avatar
~do/leszek
25.04.2024 08:43

Proponuję ci zamontowanie monitoringu na własnej posesji - klasyczny przykład na całodobową inwigilację .

avatar
~Gosc
26.04.2024 18:24

Na ul bocznej stoi podobna lancia

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl