TworzymyGłos Regionu

Kryminalni zabezpieczyli blisko 0,5 kilograma narkotyków (ZDJĘCIA)

Środa, 01 czerwca 2022 o 14:30, autor: 3 2518
Kryminalni zabezpieczyli blisko 0,5 kilograma narkotyków (ZDJĘCIA)

Blisko 0,5 kilograma narkotyków zabezpieczyli wschowscy kryminalni specjalizujący się w zwalczaniu przestępczości narkotykowej w wyniku podjętych w miniony weekend policyjnych działań (28 maja). Mundurowi ponadto zabezpieczyli przy jednym z zatrzymanych 20 tysięcy złotych i blisko 2 tysiące euro. Wschowski sąd (29 maja) przychylił się do wniosku wschowskiej Prokuratury i zastosował wobec dwóch zatrzymanych trzymiesięczny areszt.

Wschowscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w minioną sobotę (28 maja) zatrzymali trzech mężczyzn - mieszkańców powiatu wschowskiego mających związek z przestępczością narkotykową. W przypadku pierwszego zatrzymanego 41- latka kryminalni znaleźli w jego garażu około 300 gramów narkotyków i blisko 100 tabletek extazy. Przy zatrzymanym policjanci zabezpieczyli ponad 20 tysięcy złotych i 2 tysiące euro. Chwilę później do policyjnego aresztu trafił również 41-latek, który posiadał ponad 100 gramów narkotyków. W jego przypadku w miejscu zamieszkania mundurowi natrafili na doniczki z roślinami konopi między innymi w specjalnie przygotowanej do tego szafie. W przypadku trzeciego zatrzymanego mieszkańca powiatu wschowskiego policjanci w jego miejscu zamieszkania znaleźli marihuanę i rośliny konopi.

W wyniku podjętych działań kryminalni zabezpieczyli blisko 0,5 kilograma narkotyków i 27 krzaków roślin marihuany. Wartość zabezpieczonych środków odurzających to około 20 tysięcy złotych.

W minioną niedzielę (29 maja) wschowską Sąd przychylił się do wniosków wschowskiej Prokuratury i zastosował wobec dwóch zatrzymanych środek izolacyjny w postaci trzymiesięcznego aresztu.

 

komisarz Maja Piwowarska

Komenda Powiatowa Policji we Wschowie

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

avatar

avatar
~Tomasz
01.06.2022 23:26

Tępić ćpunów, wyrywać te chwasty ?

avatar
~Vs
04.06.2022 08:09

Brawo Policja!

avatar
~informacja?
05.06.2022 08:15

Czy to aby sukces policji ??????.

Opisz szczegółowo, co jest niewłaściwe w komentarzu, który chcesz zgłosić do moderacji

REKLAMA

Pozostałe wiadomości

OGŁOSZENIA

dodaj ogłoszenie

REKLAMA

Czy wiesz, że blokując reklamy blokujesz rozwój portalu zw.pl? Dzięki reklamom jesteśmy w stanie informować Cię o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie. Dlatego prosimy - wyłącz AdBlock na zw.pl